Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rúzs, szájfény! Hogyan kell...

Rúzs, szájfény! Hogyan kell alaposan, szépen sminkelni? Lent!

Figyelt kérdés

A rúzsok terén nem igazán vagyok otthon.

Alapozót szoktam feltenni és a szemem kihúzni feketével.

És mivel nincs sok időm a sminkelésre így gondoltam hogy nem a szememre (szemhéjra) fektetek hangsúlyt hanem a számra.


Tudnátok tanácsot adni, hogy mi az alapja a tartós szép rúzsnak? (hidratáló, ceruza stb?)

Vagy az is elég ha csak simán felkenek egy jó minőségű rúzst?



2016. dec. 29. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapozót szoktam alá kenni, ajakbalzsam, rúzs. Igazából rúzs minőségétől is függ mennyire tartós:)
2016. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én először a rúzzsal azonos színű szájkontúrceruzával (ha van) körberajzolom a számat, így pontosabban sikerül eltalálnom a szélét, utána kenem fel a rúzst (ecsetet nem használok hozzá), majd kicsit hozzányomkodom a szám egy papírzsepihez, hogy lekenődjön a fölösleg (ha túl sok lekenődik, felkenek még kis rúzst, majd megint zsepi:D), így ha később orrot fújok vagy eszem-iszom, nem kenődik szét.

Vásárlás előtt általában alaposan tájékozódom az interneten, véleményeket olvasok a kiszemelt rúzsról, általában 3000-6000 Ft közöttieket szoktam venni, még nem csalódtam egyikben sem.

Ha hazaérek egyből lemosom és itthonra szőlőzsír rúzst kenek fel.

2016. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!