Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a septum...

Mi a véleményetek a septum piercing-ről?

Figyelt kérdés
[link] ez én vagyok. szerintetek hogy áll? őszinte véleményeket kérek
2010. máj. 4. 13:35
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Jól áll!:) Azt mondják hogy lányos piercing, de én fiú vagyok és nekem is van. Szerintem van pár gond vele, de megéri. Például 1, az orr fújásnál engem irritál 2, mindig kérdezgetnem kell a barátaimat hogy nem-e maradt rajta takony 3, a tágítás iszonyúan fáj. Nekem például porcba lett szúrva, be se csuktam a szemem, mert nem fájt. De a tágításnál szinte zokogok. Igen, aki nem tudná a septumot is lehet tágítani. Amúgy a legjobb az egészben, hogy az apám nem tudja hogy van, de már megvan fél éve, és még soha nem vette észre, mivel be lehet fordítani, és egyáltalán nem látszódik:) Amúgy kérdező, hányas piercing van benne? Mert elég vastagnak tűnik.
2016. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!