Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hamar "lefolyik" a szemceruza...

Hamar "lefolyik" a szemceruza a szememről. Mit használjak, vagy hogy csináljam?

Figyelt kérdés

regel hét óra tájékán szépen kihúzom alul felül a szemem, és délután 1-2 róra felé mire hazaérek, az egész teljesen lefolyik. (a fölső megmarad, de a szemhéjam fölső részére kenődik kicsit)

Mit használjak, hogy szép maradjon?

(most Lady Ann vagy AVON-os szemceruzát használok, és alá folyékony alapozót szoktam kenni -megvárom míg megszárad- és púder is van rajta)


2010. máj. 4. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia, én vízálló, tartós szemceruzát használok, a sminkelés végén kis fixáló púderrel, de azért kb. 4 óránként meg kell igazítani (kicsit elhalványodik-kenődik + fekete csipa), egy fültisztító pálcikával megigazítom és áthúzom az egészet. Elég sokmindent kipróbáltam már, szerintem nincs olyan szemceruza, ami 7 órán át tökéletesen tartana.
2010. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt kéne kitalálni, hogy mitől kenődik. Verejtékezel egy csöppet, vagy mért?
2010. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem.

szerintem inkább az a gond, hogy zsírosabb a bőröm.


és vízálló szemcerkát + fixálót hol tudok venni??

(ballagásom lesz, és ott szeretnék szép lenni)

2010. máj. 4. 19:08
 4/15 anonim ***** válasza:
szemhéjtus? ez tartósabb
2010. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
alul is??
2010. máj. 4. 19:30
 6/15 anonim ***** válasza:
dm-ben, rossmanban én vízálló Astor-t vettem egész jól bírja utána egy kicsit bepúderezem az arcom miután felraktam :)
2010. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és mennyi volt?:)
2010. máj. 4. 19:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőséged, menj el ide:

KRYOLAN City.

1066 Budapest, Ó u. 24-26.


[link]


Nagyon rendesek, segítőkészek az eladók, ki is tudod próbálni a sminkeket. Profik. Sok színésznő/zenész is jár ide és megfizethető áron van minden. Nekem van egy csúnya hegem sajnos, 2 féle alapozóval úgy eltüntették, hogy észre sem lehet venni. Van fixáló púderük is, nagyon jók azok is. A legtöbb cucc gazdaságos nagy kiszerelésben kapható, nem úgy mint a DM-ben.

2010. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja és szemhéjtust alulra ne tegyél, nagyon nem szép és oda túl erős is
2010. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

:S Nem hiszem, hogy eljutok oda mostanában.

de nagyon nagyon köszönöm

2010. máj. 4. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!