Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hamar "lefolyik" a szemceruza...

Hamar "lefolyik" a szemceruza a szememről. Mit használjak, vagy hogy csináljam?

Figyelt kérdés

regel hét óra tájékán szépen kihúzom alul felül a szemem, és délután 1-2 róra felé mire hazaérek, az egész teljesen lefolyik. (a fölső megmarad, de a szemhéjam fölső részére kenődik kicsit)

Mit használjak, hogy szép maradjon?

(most Lady Ann vagy AVON-os szemceruzát használok, és alá folyékony alapozót szoktam kenni -megvárom míg megszárad- és púder is van rajta)


2010. máj. 4. 18:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

akkor alulra maradt a sima lefolyós ceruza?:(

Vagy van valami keményebb fajta belőle?

2010. máj. 4. 19:43
 12/15 anonim válasza:

Szempilla spirált is használsz??

Rakj alá egy kis púdert..vagy halványan húzd ki és sok szempilla sprált rakj.:]

2010. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Esetleg nem szép úgy, ha nem húzod ki alul, csak felül (ha alul nem szeretnéd már tussal)? Eszméletlen jól tud úgy is kinézni, ha egy fokkal kevesebb sminkkel is megvagy.
2010. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Majd kipróbálom mindkét verziót:)

Köszönöm.

2010. máj. 5. 19:19
 15/15 A kérdező kommentje:

na ma úgy voltam suliba, hogy alul nem húztam ki, hanem csak sok spirál, és egész jó volt! :D


Köszönööm:D

Valószínűleg a ballagáson is így lesz:)

2010. máj. 6. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!