Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok erről a sminksze...

Mit gondoltok erről a sminkszettről?

Figyelt kérdés

[link]

érdemes megvenni? szerintetek jó minőségű lehet? mármint olyan, ami fog rendesen, erősen? mert az ára nagyon jó, csk nem tudom milyen minőségű lehet.


2010. máj. 4. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek pont ugyan ez van:) nagyon jók a színek,ő nagyon szereti :)
2010. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem 1600 Ft nem pénz érte. Csak drága a postaköltség :S De így is 2400

Ft-ra jön ki, és azért úgy is megéri. jók a színek, és látom púder is, és pirosító is van benne.

szerintem megéri :)

2010. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

ja, aztán annyi ragyád és pattanásod lesz a honkongi szartol, hogy aztán futkoshatsz borgyogyászhoz :)


uristen, lányok, legalább a sminkre legyetek már igényesek, ha már kenitek magatokat. ez a boroddel érintkezik, vigyázzatok már magatokra.

2010. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi pénzért mínőséget nem kapsz,ne haragudj,de ez egy halom sz*r.
2010. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a felét se használnád
2010. máj. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem ne vedd meg. nekem is van, de én az ázsia centerben(kinaiban) vettem 900 FtértXDXD

szép, élénk szinek, bár nagyon sok, és nem használom ugye az összes szint

2010. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!