Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hétvégén otthonra is sminkelte...

Hétvégén otthonra is sminkeltek? Miért?

Figyelt kérdés

Ha lemossátok a sminket nem látjátok magatokat csúnyá(bb)nak?


Én igen.


2017. jan. 29. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nem látom csúnyának magam nélküle. Otthon is sminkelek néha, főleg ha a barátommal vagyok, mert szeretem kicsípni magam neki. Szóval rám nem igaz a csak idegeneknek kiöltözés. De smink nélkül is békében vagyok magammal.
2017. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem, mert szeretem, ha kicsit szellőzik a bőröm és nem terhelem hétvégén is sminkkel. De, ha programom van, akkor szoktam. Egyébként nem mások miatt, hanem magamnak akarok tetszeni.
2017. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha hétvégén csupán nagy bevásárlás a program, akkor csak azért kisminkeltek, hajatmostok?
2017. jan. 29. 18:07
 4/13 anonim ***** válasza:
nem sminkelek hétvégén, csak ha megyek valahova. Akkor se, ha a barátom itt van. ne azzal menjen már az idő, hogy sminkelek, meg amúgy is este úgyis smink nélkül lát
2017. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én igen, de akkor csak a szememet egy erősebb tusvonallal. 2 perc alatt meg van és csinosabbnak érzem magam tőle, barátomnak is jobban tetszik úgy, cicásan. :) illetve ha kell szem alá korrektor :)
2017. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha elhagyom a lakást, sminkelek, és mindennap hajat mosok.


Bár a normális sminkem csak alapozó, korrektor szem alá, szemöldök és spirál.

2017. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Hétköznap sem sminkelek, nemhogy itthonra...
2017. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Itthonra nem szoktam, hétköznapokon is csak akkor ha megyek valahova. Kell a bőrnek a pihenés, regenerálódás. Ha folyamatosan smink van rajta, az nem tesz jót neki, még ha minőségi kozmetikumokat is használ az ember.

Szerencsére 3 évnyi pattanásos korszak után sikerült szinte makulátlanra letisztítanom a bőröm, így nagyon elégedett vagyok vele, nem látom magam csúnyábbnak, csak természetesebbnek. Néha fáradtnak látom magam inkább, olyankor felrakok egy arcmaszkot.

2017. jan. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha egész nap itthon vagyok, akkor nem sminkelek, de akkor sem, ha a tőlünk 100 méterre lévő Sparba kell leugrani. Ha nagybevásárlást tervezünk, akkor viszont kedvtől függően feldobok egy minimális sminket.
2017. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Itthon sosem. Ha a barátom jön, akkor sem.

Mivel problémás a bőröm, csúnyábbnak látom magam smink nélkül, de nem annyira csúnyának, hogy sosem hagyjam szellőzni.

Ha bulizni megyek, vagy moziba, vagy ilyesmi, akkor mindig teljes fedést csinálok, de amúgy sosem.

2017. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!