Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti nyáron hogy sminkeltek,...

Ti nyáron hogy sminkeltek, mennyit, milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne, mert én pl korrektor nélkül nem bírok meglenni, de ugye a smink + nap kombó nem tesz éppen jót a bőrnek. Se alapozót, se BB-t nem használok, csak korrektort, anélkül viszont utcára se. Meg szoktam még arcra pirosítót és bronzosítót is tenni. Illetve van még a rúzs. Az meg csak egyszerűen elolvad a szájon, pedig imádom, rúzsmániás vagyok. Ti ki szoktátok bírni, hogy ne sminkeljetek nyáron? Ha nem, akkor milyen termékeket használtok, és milyen rendszerességgel?

2016. jan. 17. 14:19
 1/4 Sunshinedoll ***** válasza:
29%

Én nyáron is sminkelek. Mattító fényvédőre kenem fel a sminket, és még egy kis púdert is rakok rá, plusz sminkfixálót, úgy nem nagyon jön le. Nyilván kevesebb sminket használok, alapozó helyett színezett hidratáló krémet vagy csak korrektort, a szempillaspirál az nálam olyankor vízálló, rúzs helyett meg szájceruzát, az nem folyik semerre.

Én nyáron végig sminkeltem magam, laborban dolgoztam, tehát még meleg is volt, meg gőz, meg sok mosogatás, de nekem mindig fent maradt az arcom nap végére is.

Én mondjuk nem bánom, ha smink van rajtam, sokak nem szeretik azt az érzést, ami egyes nehezebb alapozóknál előfordul, hogy érzik, ahogy fent van a bőrükön. Ilyenkor érdemes tényleg vékonyabban felvinni a dolgokat, vagy alapból könnyű termékeket használni, de sokaknak bőven elég csak egy kis púder.

2016. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig sminkelek, nyáron is pontosan úgy, mint a többi hónapban. Igaz, hétköznapokra csak szempillaspirált használok (Orifalmeből rendelt szempillaspirál), meg a szemöldököm húzom ki (Astor szemöldökceruza), hogy ne legyen halvány. Korrektort és alapozót nem szoktam, szerencsére szép bőröm van. Mivel rúzst sem szoktam, így sajnos nincs tapasztalatom a tartósságával. A szempillaspirál viszont egész nap kitart, a szemöldököm is jól bírja általában.
2016. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nyáron mindig pihentetem a bőröm. Bár alapozót meg ilyeneket alapból nem használok.

Csak akkor használok, és csak szempillaspirált, ha elmegyek itthonról. A labello meg alap, az mindig.

2016. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok..

+ még tusvonalat szoktam húzni.

2016. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!