Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem vagyok valami szép, hogy...

Nem vagyok valami szép, hogy legyek nyílt a suliban meg humoros?

Figyelt kérdés
Teljesen elmegy az önbizalmam a suliba, pedig a témákhoz lenne hozzászólásom, de nem merem mondani, mivel nemtudom hogy hallatszana a számból. Már mondtam és figyeltek szóval kipróbáltam de áh...Mit tegyek, hogy betudjak kapcsoolodni a jó kis beszélgetésekbe?:(((((
2010. máj. 7. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, erre nem tudok mást mondani. Ilyen az élet, aki nem mer szólni és kiállni magáért az sohasem lesz boldog.
2010. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok nagyon boldog ha suliban vagyok:(:) De saját környezetben viszont nyílt vagyok,nagyonis!
2010. máj. 7. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
senki sem tökéletes, fel a fejjel, legalább jófej legyél, a többi meg majd kialakul :D
2010. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még akkor sem érdemes megértetni magad az emberekkel, mikor már tudod, hogy miről beszélsz, addig pedig abszolút felesleges. nem kell magad rosszul érezni, csak figyelj, és tanulj, az emberek véleménye jelentéktelen :)
2010. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam. Sikerült "legyőznöm" saját magam, és 21 évesen már merem válallni akárhol a véleményem, merek beszélni és nyílt lenni. Lehet neked is csak idő kérdése.
2010. máj. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!