Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szép lánnyal egy informati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép lánnyal egy informatikai suliban hogy bánnak?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm, jövöre informatikai suliba megy, és kiváncsi vagyok,hogy a fiúk hogy kezelik az ilyet, vagy hogy a lányok nem féltékenykednek-e?
2011. máj. 23. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen lány kedvére válogathat a pasik közül, ugyanis ők minden bizonnyal sokkal többen lesznek... :)
2011. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én infós suliba járok, műszaki szakra ráadásul. 26 fiúból és 6 lányból áll az osztály. első évben a fiúk mindenkit összetapiztak meg ölelgettek, osztogattam is néhány pofont. egy idő után viszont fiúként kezelték az összes csajt. nehogy azt hidd, hogy hú sok pasi lehet válogatni, mert majdnem az összes 24/7 kockulna, ha tehetné :D nem szeretem, mondjuk nem önszántamból jöttem ide és humán beállítottságú vagyok. ja, viszont arra készüljön fel, hogy egyik infósuliban sem normálisak a tesitanárok :D velünk úgy bánnak, mint a fiúkkal. mármint én 48 kiló vagyok, a fiúk átlagosan 75-80 és akkor ugyanazt, ugyanúgy, ugyanannyi időtartamban.. én vagyok az egyetlen lány az osztályból, akinek nincs 'örökös felmentésem', de hamarosan lesz (nekem van rá a legtöbb okom egyébként), mert k u r v a idegesítő, hogy nemtudok hova menni tesin, hogy ne a fenekemet, vagy akármi másomat bámulják ... szóval, sok sikert :D:D


17/L

2011. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

értem. :D

utolsó hova jársz?

2011. máj. 23. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
usb-csatlakozót dugdosnak a p!nájába
2011. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hasonló mint amit leírt a 17 éves csaj. modnjuk ne is csodálkozz, ha jó nő vagy persze hoy bámulnak.
2011. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bp, 16 ker :D sulit nem mondok, mert lányként nem nehéz megtalálni :D:D
2011. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pasizz be hamar, aztán ő majd megvéd... :) Nem minden infos kocka, csak kb. a 85%... arra a 15%-ra kell koncentrálni, de a nagy számok törvénye alapján azokból is lesz éppen elég.
2011. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is infó suliba jártam, és most programozónak tanulok.


A középsuliban egyedüli csaj voltam az osztályban. Általában a szavam többet nyomott a latban, mint a fiúké, mindig az én jegyzetemet kérték el, mindig én tudtam mindent. A tesi tanárok tényleg r.ohadékok, én lebeszéltem vele, miután majdnem kitörte az ujjam, hogy kondiba megyek, megadja az ötöst, és felejtsük el egymást.


Pasizni? Én nem pasiztam, nem vagyok az a ri.banc típus. Ott találkoztam életem párjával, akivel azóta is együtt vagyok. Viszont sok jóbarátra találtam ott is, és a fősulin is. Én szerettem oda járni, a pasikkal jobban el lehet lenni, mint a csajokkal, nem sértődnek be mindenen, és nem csak a shoppingolásról meg a pasikról beszélnek.


A középsuliban nem volt sok kocka, itt a fősulin van egy pár, de velük is megértem magam, szabadidőmben én is játszom, amikor épp unatkozom.



Nem tudom mit akarsz még tudni róla. Ha a barátnőd nem csalfa típus, akkor csak barátokat szerez, de ha nem túl hűséges, akkor előfordulhat, hogy party királynő lesz a sok pasi között.



22/L

2011. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!