Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ez a 3. fültágítóm, eddig egyikkel sem volt baj, de ez most elkezdett gennyesedni. De nem akárhogy, szószerint folyik belőle! Vegyem ki és tegyem vissza valamelyik előzőt? Mert eddig orvosi fém meg műanyag volt, ez meg acél.
2010. máj. 10. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

hát logikus h tedd vixa a másikat!!!!! ez nem is kérdés


aztviszont nem tudom hogy:miért

2010. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nyilván, allergiás vagy rá, a helyedben lefertőtleníteném és várnék pár napot, amíg begyógyul és utána tenném csak vissza valamelyik régit, természetesen azt is fertőtlenítve. A gyulladt fül elég kellemetlen, nekem volt olyan durva gyulladás, hogy már a nyakam is zsibbadt tőle.
2010. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sexylady ***** válasza:
Ha akarod tágítani, akkor valamit azonnal tegyél bele, de amennyire csak tudod, tisztítsd le. Amúgy nekem a műanyagtól gennyesedett be nagyon, de csak azért, mert sokat tágítottam egyszerre... szóval lehet, hogy az a baj..
2010. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!