Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jó igy a hajam?...

Szerintetek jó igy a hajam? Esetleg hajszín, avagy smink másítás kellene? Kép lent

Figyelt kérdés

csak ez az 1 fényképem van kb magamról nem vagyok egy nagy szelfis! :P

mit kéne változtassak?:)

válaszokat köszönöm!!:))

[link]



2017. márc. 15. 13:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
70%
Szerintem jó es nagyon jól áll ez a smink és a hajad is nagyon szép szerintem így tökéletes😊😊13/L
2017. márc. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy koszonom szepen,sokan mondjak hogy a barna jobb lenne,a feher borom miatt ezert is lennek kivancsi masok velemenyere is.☺ neked pedig koszonom megegyszer😙
2017. márc. 15. 13:45
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon furcsa a szemöldököd. A formája, és a színe is. Szerintem a színét igazítsd a hajadhoz (vagy fordítva), meg valami rendes formát csinálj neki és akkor jó leszel :)
2017. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom!A szemoldokommel harcban allok, de igyekszem:)
2017. márc. 15. 14:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem minden oké,jó ez a hajszín.A szemöldököd színével se lenne különösebb probléma(max. egy árnyalattal lehetne sötétebb),viszont a formázás nagyon műnek hat.Hosszúságra nem oké,túlságosan belül kezded el kitölteni,kívül jó helyen végződik.Szerintem egy fél centit rövidíthetnél rajta,belső oldalon kb. fél centivel/vagy kicsit kevesebb/ kijjebb kezdődjön. A vastagságával pont fordítva van a probléma,belül jól indul,viszont a külső részen túl vastag marad.Az ív amúgy szerintem jó,jól áll,szóval azt tartsd meg,csak vékonyíts egy minimálisan a külső részén.

ÉS amúgy szép vagy :)

2017. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tökre szép vagy, normálisnak is tűnsz ennyiből, légyszi hagyd a ribiszemöldököt és a basicfiltert, ezek nélkül annyival jobban néznél ki (nem azt mondom, hogy ne sminkelj és ne használj filtert, de ezek státuszszimbólumok :/ )

A tusvonaladat nagyon-nagyon irigylem.

2017. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolso 2 valaszolo!:)A szemoldokom ive, szine es vastagsaga alapbol ilyen!Kozmetikus csinalja :) En pedig csak a hianyos reszeket kitoltom egy kis szemoldok porral.Egyebkent koszonom a kedves szavakat!:)
2017. márc. 15. 17:29
 8/13 A kérdező kommentje:

Sokan ram irtak ezzel kapcsolatban hogy hagyjam a filtert de igazabol ez az egyetlen fenykepem magamrol,egyetlen egy masik sincs :)

Ezert is ezt csatoltam nektek ide mert massal nem tudok szolgalni :(

2017. márc. 15. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon-nagyon tetszik a szemöldököd formája,szerintem gyönyörű,de az összhatás úgy lenne tökéletes,ha fekete lenne. Egyebkent csokibarnán is jol neznél ki,ahhoz a szemoldokod maradhat,de a fekete hajszin is jol all,csak a szemoldokod kene fekete legyen
2017. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo:) Nagyon szepen koszonom a kedves szavakat neked is es a tobbieknek is :*valahol hallottam hogy nem lehet feketevel szemoldokot csinalni :o inkabb maradtam ezert ennel a szinnel!:)
2017. márc. 15. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!