Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most nekem van rossz felfogásom?

Most nekem van rossz felfogásom?

Figyelt kérdés

Nem szentnek akarom magam beállítani de elmondtam itt gyakorin a véleményem és le lett pontozva. Nem azon van a hangsúly hogy le lett pontozva hanem azon hogy nem értem miért. Úgy gondolom hogy hétköznapra az alapozó sok egy tinilánynak minden nap, de a szempillaspirál szájfény az teljesen normális. És írtam is hogy ha alapozót használ valaki akkor mellette hidratáljon is és ápolja is a bőrét. Azt is hozzá tettem hogy aki így érzi jól magát nyugodtan használja.

Arra lennék kíváncsi hogy mi az ami miatt ebbe bele lehet kötni, egyedül csőlátásom van és nem értem, szeretném felnyitni a szemem hogy mi a baj velem? (Megjegyzés: van ennél nagyobb gondom is csak érdekelnem az ilyen apróságok is :) )



2017. márc. 17. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne keresd ebben a logikát, vannak sokan akik lepontoznak csak úgy.
2017. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod
2017. márc. 17. 15:47
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező! Szar volt a napom, csúnyán néztek rám az emberek, és ahelyett, hogy különb lennék mint ők, egyszerűen én is belekötök másokba, főleg olyanokba, akiknek igazuk van! Hát ezért pontozok le mindig mindenkit. Mert egy lelkibeteg rosszindulatú f*@*szfej vagyok. Ha zavar, akkor te majd ne, leszel ilyen!
2017. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a gyors választ, nem tudon erre eddig miért nem gondoltam :)
2017. márc. 17. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
*Ha zavar, akkor te majd nem leszel ilyen! (javítva)
2017. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Én 20 éves koromig nem sminkeltem magam (nem vagyok szent :D). És alapozó szerintem nem egészséges mindennapos használatra, legyen akármilyen parfümmentes, stb.
2017. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) igazából a tanulság az hogy nem éri meg mások véleményére asni, mert mindig lesz veled ellentétes oldal, és ha mindig csak mások véleményére adsz, akkor görcsös leszel :D de jó olvasni azért hogy valaki hasonló véleményen van mint én
2017. márc. 17. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem neked rossz a felfogasod.Én is sok olyan helyzete futottam már bele,hogy véleményt kérdeztek én leírtam a sajátomat,majd lelettem pontozva..Ilyeneke az emberek.
2017. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a válaszod :) örülök hogy korrekt válaszokat kaptam mindenkitől
2017. márc. 17. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet veletlen nyomott ra a piros kezre..
2017. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!