Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valakinek esteleg van industri...

Valakinek esteleg van industrial piercingje akkor mesélne róla?

Figyelt kérdés
Igazából annyi érdekelne hogy mennyire fáj?hol csináltatta?mennyi idő amíg begyógyul?megéri-e? Stb

#Fül;piercing;industrial
2017. márc. 25. 21:54
 1/4 anonim válasza:
0%
Nekem nyelv pc-m van gondolom ennél jobban nem fáj:D de a fülem is volt szúrva, tesóm csinálta és csak jéggel legagyasztottuk és szinte semmit nem éreztem, viszont ha rendes helyen csináltatod kapsz rá lidocaint;) 1-2nap alatt begyógyulnak a pc-k, talán picit sebes lesz de az majd eltűnik.
2017. márc. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az industrial kifejezetten fájdalmas és lassan is gyógyul. Nekem 8 éve van.
2017. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha szeretnéd a piercinget,akkor elviseled a fájdalmat. 8 piercingem van,volt ami jobban fájt.

Mindenképp gyakorlott emberre bízd!

7 piercinget magamnak szúrtam,ezt profira bíztam,pedig nem szívesen fizetek szúrásra.

Fül porcos részének rossz a vérellátása és pont az a rész van átszúrva,így sokkal több idő kell a gyógyuláshoz,mint egy ajak vagy szemöldök piercingnél. Ha megfelelően kezeled,nem lesz vele baj.

Nekem első 2 hétben gyakran feldagadt,hideg ecetesvízzel borogattam. Emellett napi 2 alkalommal használtam betadine-t. Lényeg,hogy igyekezz ne beleakadni,folyamatosan kezeld és a végeredmény tökéletes lesz :)

Én 1 hónapig nem tudtam ráfeküdni,de megérte.

Napokban megyek és szúratok a másik fülembe is,csak oda 2-t :)

2017. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 9 hónapja van meg az industrialom, Bp-n az Ink Man Tattoo Szalonban csináltattam, tudom ajánlani a helyet, annak aki Pesten keres jó tetoválót vagy piercingest.

Gyorsan meglett, le lett fújva a fülem jeges spray-el, hogy enyhítsen a fájdalmon. Természetesen lehetett érezni, és fájt is a szúrás pillanata, de az azutáni 1-2 nap még jobban. Én annyira nem tűröm jól a fájdalmat (lehet hogy valakinek az az 1-2 nap is mesés volt) és már én sem emlékszem pontosan meddig fájt, de sokáig nem tudtam rajta aludni, szokatlan volt az elején, piros volt, később vadhús is nőtt rá, pedig kezeltem. Ez az egyik piercing ami a legtöbb időt igényel, mert egyszerre két lyuknak kell gyógyulnia. Viszont azóta már nagyon szépen begyógyult, nemrég cseréltem ki az ékszert újakra, és azóta sem bánom azt a pár hetet és hónapot amit végig kellett "szenvednem" mert imádom és totál megérte. :D


19/L

2017. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!