Ennyi smink belefér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok, jövőre megyek gimibe!

Az évzáró mint az osztályból minden lány én is ki leszek sminkelés (nem úgy mint egy örül, hanem csak kicsit "csinosabban", remélem értitek mire gondolok :D )

Szóval az lenne a kérdésem, hogy nyolcadik év vége felé szerintetek korrektor ( a szem alatti karikákat), szempilla spirál és egy vékony (szó szerint hajszalvekony) tusvinonal belefér?

Más lány osztálytársam ennél jóval durvábban sminkelnek( alapozó, szemöldök ceruza, szempilla spirál, rúzs, korrektor...Stb.) de én inkább valami természetesebbet szeretnék szerintetek ez így jó?



2017. márc. 26. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Tökéletes! 8.osztályban én is kb.így sminkeltem.

Gimnáziumban pedig már használtam alapozót, szemöldökceruzát is. Ezt is lehet szépen, természetesen használni, ha nem viszik túlzásba, és minőségi termékeket használnak.

2017. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ;) :)
2017. márc. 26. 09:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy szolid smink.

De mivel én kozmetikusnak tanulok ajánlanám az alapozót is mert egységet ad a bőrödnek. :)

2017. márc. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!