Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon az exbarátnőim is sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az exbarátnőim is sokat gondolnak rám ahogy én rájuk?

Figyelt kérdés
Egyik volt barátnőmmel sem tartom a kapcsolatot, facebokon ismerőseim de kb ennyi. 25 vagyok most is van csajom kb 4 komoly volt és ugymond egyikkel sem vagyunk beszélő viszonyban még mindig sokat gondolok rájuk ahogy nevettünk szexeltunk aludtunk stb. Vajon ők is igy vannak ezzel? Vagy ugy alapból exek gondolnak egymásra?

2015. ápr. 22. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem gondolok egyikre sem.
2015. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En fiu kent meg mas baratno kozben is gondolok egy exemre.

o viszont le... :D


18/f

2015. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk hogy gondolnak e rád, én se tudom hogy az én exem gondol e még rám. Néha eszembe jut, de talán csak azért mert első volt és nem volt könnyű a vége.

Szerintem amúgy van ott valami gáz ha ennyire sokat gondolsz rájuk..

2015. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egész gyakran nekem is eszembe jut az exem. Sztem ez teljesen normális. Nem lehet kitörölni az emlékeket csak úgy... főleg, ha sokat jelentett. :))
2015. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Micsoda gerinces korszellem. :) Bizonyára egészséges dolog, ahogy a barátnőitek arra gondolnak, hogy milyen jól megdugta őket az akárhányadik exük, vagy a pasijaitok, hogy milyen mocskos volt az ágyban az a ribänc, akit valamelyik alkoholgőzös bulin sikerült leakasztani...


Az egész 'kapcsolatosdi' a szerelem és a személyiség prostituálása. Gusztustalan.

2015. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!