Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogyan es mennyit sminkeltek?

Ti hogyan es mennyit sminkeltek?

Figyelt kérdés

Kort irjatok! Kivancsi vagyok Ti miket hasznaltok es mennyit?

koszonom elore is


2017. ápr. 6. 22:41
 1/9 anonim válasza:
Alapozó, korrektor, púder, szempillaspirál, szemöldökceruza. 20/L
2017. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

koszi #1-es!

johetnek meg valaszok

2017. ápr. 7. 06:33
 3/9 anonim ***** válasza:

nappal: alapozó, púder, szempillaspirál

este: alapozó, púder, highlighter, bronzosító, szempillaspirál, néha matt rúzs: vörös vagy nude

2017. ápr. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden nap, kb. 20 perc. Alapozó, korrektor, púder, bronzosító, szemöldökceruza, szempillaspirál, rúzs. Néha van, hogy a szemhéjamat is kifestem, de azt inkább csak alkalmakra szoktam.

L/20

2017. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Naponta kb fél óra: alapozó, púder, pirosítóhoz illő szemhéjfesték, szemceruza, szempillaspirál, pirosító. Korrigálásra is magát az alapozót használom. Buliba, vagy egyéb különlegesebb eseményre van, hogy rakok fel vöröses, de nem túl feltűnő rúzst

17/L

2017. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hétköznap csak szempillaspirál.

Szemöldököm tetoválva van úgyhogy azzal már nem kell kinlódnom bár előtte festetni szoktam.

Buliba vagy ha olyan helyre megyünk akkor is csak alapozó, szempillaspirál, ritkán rúzs.

Én nem bírom a nagy sminket magamon mármint amikor a szemem is ki van festve.

25

2017. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jóformán semmit.

Csak korrektort, ha kijön valami bőrhiba, pattanás. Időben ez kb. 15 mp... :)) De többet nem is szeretnék ilyesmivel foglalkozni.

2017. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hétköznapra hidratáló, alapozó, 2 féle korrektor, szemöldökkihúzás, púder, szempillaspirál, picike highlighter, néha tusvonal.


Buliba vagy akármilyen alkalomra ugyanez+ kontúr, fényesebb highlighter, tusvonal, rúzs.

2017. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi lanyok a valaszokat! en is kb olyan 15-30percet aldozok a sminkem elkeszitesere csak kivancsi voltam hogy a tobbsegnek mi a tapasztalata
2017. ápr. 7. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!