Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, van olyan aki a...

Lányok, van olyan aki a Catrice HD Liquid alapozóját használja minden nap?

Figyelt kérdés

Nem okoz pattanást, irritációt a mindennapos használata?

Én eddig csak koreai BB krémet használtam (ami tele van szép összetevőkkel), de a sok jó vélemény miatt megvettem ezt az alapozót, de az összetevők miatt félek, hogy hosszú távon kárt okoz.

Vélemény?? Köszönöm!



2017. ápr. 7. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
En a Catrice 24h made to stay alapozojat hasznalom, ami eleg hasonlo. En eddig nem vettem eszre semmi extrat, csak nagyon nagyon ala kell hidratalni(arcolaj+hidratalokrem, majd primer).
2017. ápr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nézd meg itt: [link]
2017. ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia én olyan egy hónapig használtam nap mint nap és sajnos nagyon eltömítette a pórusaimat :(

Két hét alatt háromszor voltam kozmetikusnál így már javul a bőröm de azért nem kis pénz lesz mire visszaáll az eredeti állapotára.

Szerintem ha nincs olyan sok bőrhibád elég egy bb krém is,de nem akarok beleszólni, kinek mi válik be :)

2017. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó fél éve használom, semmi rosszat nem tudok mondani róla. A bőröm sem lett rosszabb, sőt, mintha kevesebb pattanásom lenne, de ezt másnak is be tudhatom. Nagyon szeretem, én újra fogom venni.
2017. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vettem jobban észre mint más alapozónál. A kissebb pattanások, kicsi poros foltok ugyanúgy jönnek ki mint minden más alapozónak. Tetszik hogy van világos színekben, jó a fedése. Annyit tudok csinálni hogy ha hazamegyek rögtön lemosom,ilyen tisztító maszkot meg ilyen pattanás szárító kremet. Meg estenkent kigozolom az arcom.
2017. nov. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!