Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó ötlet vagy haggyam? (szemöl...

Tundercipello kérdése:

Jó ötlet vagy haggyam? (szemöldök)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy évzáró után szeretnék egy olyan "atrakciót" csinálni hogy megnövesztem teljesen a szemöldököm és utána kiszedetem egy kozmetikussal. Most is szép de anyumnak olyan szépen kiszedte és befestette hogy én is kíváncsi vagyok hogy nekem milyet csinálna. Csak azért jutott eszembe mert úgyis kb. akkor lesz beszínezve a hajam és akkor legyen szép szemöldököm. Illetve hogy a világos szőke és barnás hajamhoz aminek kék lesz a vége megéri befestetni a szemöldököm vagy fölösleges?12/l

Válaszokat előre is köszi!



2017. ápr. 16. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szőkés barna hajadhoz ugye nem akarod koromfeketére festeni a szemöldököd? :O

Inkább csak szedesd ki szépen formára, aztán egy világosabb barna szemöldökceruzával töltsd ki. De ne szokj rá, 12 évesen még bőven ráérsz erre :)

2017. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

12 évesen kék lesz a hajad? Nem semmi anyád lehet ha ezt megengedi.

12 éves vagy, minek akarod festeni és szedni a szemöldököd? Főleg ha most is jó. A szemöldököd se úgy nől hogy gondolsz egyet és hirtelen elkezd nőlni xD

2017. ápr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 nem terveztem és a szemöldök ceruzát már használom:) köszi

#2 igen kék de csak színezővel. (5-7 hajmosásig)és tudom az nem úgy megy hogy hupsziri szemöldököt akarok de viszonylag gyorsan nő és van ricinusom is ha az segít.

Köszi!

2017. ápr. 17. 05:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell a fiatalabb lányokat lehurrogni mindig hisz 12 évesen már mindenki felnőtt akart lenni régebben is így volt aki meg jön a sablon dumával hogy ő még 12 évesen barbizott az vagy hazudik vagy a nyomik táborába tartozott és irigységből oltják le azokat a tiniket akik már foglalkoznak a külsejükkel. Lelehet pontozni mert ugye a másik dolog amihez nagyon értetek az az e fajta fusztráció levezetése😅


Egyébként kedves kérdező nyugottan növezd meg a szemöldököd hidd el amugy kb 2 hét alatt kinő főleg a ricinussal hisz látod te is mikor kiszeded kb 4 nap múlva már megint ott vannak a szálak legalábbis nálam igy van. Középen azért kiszedheted.

Kozmetikusnak meg mond hogy nagyon halványra fessebe csak épp hogy. Miért lenne felesleges? Mondjuk te látod hogy milyen a szemöldököd.

2017. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ebben semmi rossz nincsen. Szépen ki tudja neked szedni. Festeni, nem feltétlenül szükséges, ha az zavar, hogy picit rikás, akkor azt akár szemöldökceruzával vagy porral is meg lehet oldani.
2017. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ritkás
2017. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából a festést csak felvetattem de meg vagyok elégedve a mostanival és szemöldök ceruzát használok most is szóval nem probléma. Még egyszer köszönöm mindenkinek!
2017. ápr. 18. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!