Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szemöldökömmel? Fiu

Mit tegyek a szemöldökömmel? Fiu

Figyelt kérdés
Sziasztok az a problémám hogy nincs szemöldököm.. vagyis hát van de nagyon rövid és gyér. Ami inkább zavar hogy mind a két oldalán rövid szóval elég távol vannak egymástól ezért igen előnytelenül néz ki... nem mondanám magam kifejezetten helyesnek de egy "jó szemöldök" talán javíthatna is az arcomon csak már nem tudok mit kitalálni hogy hogyan tudnám megnöveszteni. Próbáltam a ricinus olajat talán minimálisan segített de igazából semmire nem volt jó :D bármilyen ötletet elfogadok mondhattok bármit mindet megpróbálom :DD

2016. jan. 5. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, nekem szerencsére szép és íves.


Más is mondta már neked, vagy te érzed magad kényelmetlenül emiatt? Lehet nem olyan vészes csak te érzed úgy?

2016. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja 24/F
2016. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
neeem mások is mondták már hogy eléggé furcsa szépenszólva :D
2016. jan. 9. 16:22
 4/7 A kérdező kommentje:
irigyellek első :D
2016. jan. 9. 16:22
 5/7 anonim válasza:
esetleg szedesd formára, ha azzaé van baj, vagy rajzold meg szemöldök ceruzával (a formáját is te igazítod akkor) de még van a festetés is:)
2016. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is fiú vagyok, és szívesen adnék neked pár szálat örökbe. :) Mert nekem olyan dús, hogy kéthetente járok kozmetikushoz formára szedetni, meg rövidíteni. :) Szép ívesre ki szokta szedni, ilyenkor nagyon jól néz ki, de már egy hét után mehetnék megint, mert hamar kibújnak a szálak.


F

2016. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igazából már nemlehet belőle szedni mert kevés van :D a szemöldök ceruzára már énis gondoltam de nemgáz ha valaki kiszúrja hogy rajzolva van ? :D kösz utolsó élnék a lehetőséggel szívesen :D
2016. jan. 9. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!