Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti milyen alapozót...

Lányok! Ti milyen alapozót használtok?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nap van rajtam alapozó(most is :D ),de mindig egy kilót kell rákennem az arcomra,hogy ne látszódjanak a szeplőim.Tudnátok nekem ajánlani valamilyet ami tényleg szépen eltakarná,és nem kéne rá 1 kilót tennem?

Vagy a kőpúder erre alkalmasabb?


2010. máj. 14. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Miss Sporty So Clear vagy Synergen
2010. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocsi ez kissé off lesz, de ennyire utálod a szeplőidet?

Szerintem csak rosszat teszel a bőrödnek. Ja és a szeplős lányok aranyosak:D

2010. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokkal szebb szerintem az arcom szeplő nélkül,ha csak egy kicsit lennék olyan akkor elmenne..de nekem télleg sok van :/
2010. máj. 14. 18:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Vichy Aera Teint Pure
2010. máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
affinitone vagy miss spoty so matt. ezekkel szép lesz a bőröd maszkhatás és anélkül h egy kilót kéne magadra kenned. a szeplők( ha nem túl sok) szerinem is aranyosak és nem feltétlenül kell teljesen eltakarni őket.
2010. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szeplős a bőröm én Maybelline Affinitone-t használok ami elég jól takar és tartós is valamint nem aszkhatású....De úgysem tudod eltüntetni őket teljesen szóval csak egyet tehetsz...BARÁTKOZZ meg velük...én már megtettem..=)
2010. máj. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
énis szeplős vok utálom de mégse alapozok:))
2010. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
avonosat
2010. máj. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

most essence clear&matt-ot, de mivel kifogyóban van, vettem egy miss sporty light energy-t, kíváncsi vagyok, milyen lesz!;)

14/L

2010. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát ha tényleg olyat akarsz ami jól fed tudok ajánlani egyet.a kryolan akapozók nagyon jól fednek.van stiftes vagy van ilyen henger alakú és nedves szivaccsal kel felvinni ez már professzionális cucc amit a kozmetikusok is használnak.egy a bökkenő h ezt napi szinten nem ajánlják mert eltömiti nagyon a pórusaida. nekem most ADEN es van nagykerből vettem. És még ha zavar a szeplők akkor csináld úgy h lealapozod az arcod világosabb színű korrektorral picit lekened az arcod rá a kőpúder és egy kis pirosító...én igycsinálom:)
2010. máj. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!