Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan legyek, , szép''? Mik...

Hogyan legyek, , szép''? Mik az alapdolgok hozzá?

Figyelt kérdés
Nme, nem vagyok buta liba, csak szeretnék már végre kitörni a csúnyalány szerepből.

2017. máj. 7. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
először is találd meg a stílusod. milyen ruhákat, színeket fazonokat szeretsz (persze jol is kell hogy álljon az a ruha ami tetszik, ugy hgy nézd meg milyen típusú emeli ki az alakod. nézz utána az arcodhoz milyen frizura illene, mert egy uj haj nagyon feldobj a külsőd. h az alakoddal nem vagy megelegedve, akkor kezdj el mozogni vagy hasonló amíg azt nem tudod mondani hogy jol nem erzed magad a bőrödben. az arcoat is tedd rendbe pl ha pattanásos vagy dús a szemöldököd hasonlók. h eddig em sminkeltél, egy halvány természetes sminket is kipróbálhatsz (elég akár szempilla spirál és ha kell korrektor is)
2017. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
82%
Legyél egyedi és soha ne azt nézd, hogy mi a divat ami tetszik azt próbáld ki. :) Soha ne érdekeljen mások véleménye mert az szart sem ér. :) Nem más monjda meg, hogy te szép vagy avagy sem az a lényeg, hogy te szépnek érezd magad. :)
2017. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert ennel tobb kell egy rendes valaszhoz. Hany eves vagy? Milyen a bortipusod(zsiros, szaraz, stb)? Milyen a hajad? Milyen a stilusod, ha van? Milyen ruhakat hordasz most/milyen a hajad? Mi nem tetszik magadon? Tudsz olyan not mondani, akit kifejezetten szepnek talalsz?
2017. máj. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 2tothanna válasza:
100%
Szerintem úgy lehetsz szép, ha te szépnek találod magad,de,ha nem, akkor legyél elégedett és az kihat a külsődre.Ha sokat sportolsz,jó lesz az alakod,és az sokat számít.Használj krémeket és finom sminket.És, ha szimpatikus vagy az embereknek akkor a külsőd nem számít.:)
2017. máj. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Smink: https://www.youtube.com/watch?v=N9PYuuExqJI


Haj: lehetőleg hosszú ápolt és a bőrszínedhez egyeztesd úgy ahogyan a formáját az arcformádhoz.


Ruhák: mostanában a tömeg vegyül az egyedi stílussal szóval a tömeg ruhák formái elérhetők különleges mintákkal vagy színekben. azt pedig hogy ezekhez a ruhákhoz milyen kiegészítőket választasz az pedig : Tumblr


Alak: https://www.youtube.com/watch?v=sFacm-xqGtU

2017. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt szabad tudni, hogy hány éves vagy?

Mindenki a korosztályának megfelelően akarjon szép lenni.

Egy 12, egy 15 és egy 25 éves lány mind más módon szép + még ehhez jön hozzá a személyes stílusod.


"Csúnyalány szerep"... nekem ismerős.

Általános iskola felső tagozatától gimnázium első két évében meg voltam győződve arról, hogy reménytelenül ronda vagyok.

Duci voltam, szemüveges, göndör hajú, nagyon világos és érzékeny bőrű. Úgy éreztem, az iskolatársaim is ezt sulykolják belém.

Aztán szépen, fokozatosan elkezdtem "magamévá tenni a testemet" <- semmi vulgáris dolog. :)

Sokan mondják, hogy "úgy vagy a legszebb, ha semmit nem változtatsz meg magadon".

Én ezt megcáfolnám: Te a testedet egy üres festővászonként kaptad, ami csak arra vár, hogy a lelked, az ízlésed, a stílusod és minden, ami téged jellemez - színesre fesse.

Olyan ruhákat hordj, ami tényleg tetszik neked, sminkeld úgy magad, ahogy neked tetszik - lesd el egy nagyon csinos lánytól a napi sminkjét YouTube-on, csinálj szép frizurákat, de olykor egy hajszínváltás is feldobhatja az arcot (persze kb. 15 év fölött).

2017. máj. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ápolt megjelenés. Szép arc amihez a szemöldök eléggé hozzátartozik. Ápold az arcodat. Nem baj ha van pattanásod csak megfelelően kezeld őket. Nem feltétlen szükséges smink ahoz hogy szép legyél.Lényeg hogy higyj magadban. Legyen önbizalmad.
2017. máj. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!