Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogy a fülbevaló...

Miért van az, hogy a fülbevaló teljesen elfogadott, míg egy orrkarika nem?

Figyelt kérdés

Például egy ügyvédnőnek lehet fülbevalója, de nem hiszem hogy bárki is alkalmazná, ha pc-je lenne.

Csak érdekel, nekem nincs pc-m, de még fülbevalóm sem. (lány vagyok)



2017. máj. 14. 01:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Küldesz 1 képet hogy most hogy néz ki a füled? Szeretném látni!
2017. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Most elég macerás lenne, de később nagyon szivesen küldök ha ráér.

A bal oldali fülem: Látszódik hogy ki volt lukasztva, ott picit pirosabb a bőröm

Jobb oldali: egy nagyon picit rózsaszín a helye, de csak akkor látszódik, ha nagyon közelről nézem. Nem lehet megmondani, hogy kivolt lukasztva


Aki újra kilukasztotta a fülemet, látta hogy már ki volt, de ő sem volt benne biztos és rákérdezett. Most sem hiszem hogy marad nyoma :)

2017. máj. 15. 10:09
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor légyszíves mindkét füledről küldj képet!
2017. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

szerintem ez gáz. ez is olyan, hogy biztos minden piercinges tetkós ember bűnöző, arrogáns, link, lusta, drogos.... aztán kiderül, hogy a fejtől lábig tetovált emberkének nagyobb szíve van, mint Texas. :D a tetoválatlanok meg cseszegetik őket :D a különbség: a tetkós téged nem fog lenézni, mert neked nincs. de akinek nincs, az lenézi azt, akinek van.

unalmas már a külsőségekről való ítélgetés. nagyon.

2017. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Valószínűleg azért, mert ezt szoktuk meg. Az embereknek először a fülükbe jutott eszükbe lyukat fúrni, így hát ez maradt a szokás. :D

Ezen én is elgondolkodtam kb 1 éve, és rájöttem ennek abszurditására, és azóta nem hordok fülbevalót, mert már nincs kedvem ahhoz, hogy a testemen fúrt lyukon át fémet szúrjak. Kb be is nőtt azóta, pedig nagyon pici koromban lövették ki a fülem. Persze nem mondom, hogy a fülbevaló rossz. Csak hogy nekem nem szimpatikus magamon azóta, mióta ez eszembe jutott. :)

19/L

2017. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az orrkarika nagyon kellemetlen latvany szamomra, nagyfoku undoratot valt ki belolem. Aki direkt undoritoan szeretne kinezni, biztosan nem nagyon intelligens ember. Mivel semmi haszna nincs belole a viselojenek, nem az ellenzese van tarsadalmi norma/divat miatt, hanem pont a tamogatasa. A szuro "szakemberek"-nek van egyedul haszna ebbol, akik nyilvan hatasosan bemarketingelik, mert nekik ez egyszeru munkaert jo penz. Az emberek meg divat es marketing hatasara hozzak meg minden dontesuket.
2020. szept. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!