Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercing, egy se majd sok?

Piercing, egy se majd sok?

Figyelt kérdés

nincs egy pc-m se, viszont akarok lövetni mert kaptam barátnőmtől utalványt és alig várja hogy menjek.. (júniusig kellek) akarom nagyon, orr pc-t, de nem tudom hogy oldalra patkót vagy septumot ugye ide középre. És most bújom az ebayt, ott lehet kapni hamis septumot, ha kilövetem oldalt és patkót teszek bele, utána meg hamis septumot..az mar sok lesz? elég nagy a fejem, meg az orrom is.. nem tudommm :D félek..de egy csomó septum olyan nagyon jó.. de anyu szerint bika karika.. [link]

17/L



2017. máj. 15. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszii, en is szeretnek meg egy plusz swptumot, de szerintem en soknak tartanam magamon, ugyhogy inkabb csak az egxiket csinaltasd meg, es vegyel egy fek pc-t, vannak szepek.
2017. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a septum szexibb. Persze arcfüggő. Septum+egy oldali nostril nem néz ki annyira szépen, de két oldalival jól mutat. Vagy ha nem patkó, hanem pontékszert hordasz. Septumot könnyű befordítani, így elrejteni is. Elsőnek mind a kettő fura, de hozzá lehet szokni ;)

Ha meg sok lesz idővel, az sem fura. Manapság már nem ;)

2017. máj. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bárhogy is döntesz azért azt tudd, hogy a lövéstől sérül leginkább a porc, sőt el is törhet.. Nem tudom hová kaptál utalványt, de inkább fizess érte!

Nekem nostril is és septum is van, a septum tovább gyógyul. Valóban sokan megszólják, szóval ha emellett döntesz ezzel számolnod kell!

Úgyis csak behelyezés után fogod látni, hogy neked sok a kettő vagy nem.

2017. máj. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!