Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak ha anyum nem...

Mit csináljak ha anyum nem engedi, hogy sminkeljem magam?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. Nagyon szeretem a sminkes dolgokat, de persze tudom, hogy ennyi idősen nem szabad eltúlozni. Szempillaspirált használok, de anyum nagyon ellenzi. Amikor meglátta, hogy egyszer kifestettem a számat egy nude rúzzsal, nagyon kiakadt. Hogy ő ennyi idősen nem is gondolt a sminkre és én hogyan züllhettem el ennyire, stb..

De nem értem, hogy ennyi mennyiségben miért olyan rossz? Most mit csináljak?

Tűrjem 18 éves koromig, hogy egy szempillaspirált se használhatok?



2017. jún. 28. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Én engedném. De anyukádat nem tudom megváltoztatni.

Nekem sem szóltak érte. Kb. 8. osztályosak voltunk, amikor próbálgattunk sminkeket. Semmi különös, néha szemceruza, néha szempillaspirál. De persze nem mindennap és nem túl durván. Még a tanárok sem szóltak érte, sőt, sokszor mondták, hogy x-nek vagy y-nak milyen jól áll ez vagy az.

Anyukád szerintem túlzásba esik, hogy ezt züllésnek gondolja.

2017. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Megérthetné azért már nem általános iskolás vagy, egyébként nude színeket mi már akkoriban is kentünk magunkra, pedig ez már vagy 15 éve volt. Szerintem Anyukád eléggé konzervatív. Esetleg Apukád hathatna rá, hogy legalább ezeket az alig feltűnő árnyalatokat elfogadja.
2017. jún. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Vidd el a sminket oda ahova kisminkelnéd magad és ott egy mosdóban ki tudod sminkelni magad viszel valami smink lemosót és a hazamenetel elött lemosod aztán ennyi
2017. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
79%
Ez nem lezüllés :). 15 évesen szerintem nyugodtan viselhetsz sminket, lehet egyszerű, visszafogott, ízléses sminket csinálni. Gondolom nem vörös rúzst meg füstös szemeket akarsz, amit leírtál, hogy szempillaspirál, nude rúzs az egy teljesen megfelelő smink a hétköznapokra a te korosztályodnak is. Nem kellene ennyire túldramatizálnia anyukádnak ezt a smink ügyet, ugyanis megérthetnék végre az emberek, hogy nem a smink fogja meghatározni, hogy milyen ember vagy. Ez csak a te ízlésednek megfelelő dolog, úgy mint például hogy milyen pólót és nadrágot veszel fel. Ez csak egy kiegészítő,nem lesz tőle senki se jobb, se rosszabb. Ezt anyudnak mondd meg. Sminkkel is ugyan az a személy vagy.
2017. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!