Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc Avon parfümöd?

Melyik a kedvenc Avon parfümöd?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, ami általában van készleten, nem limitált, és tartós az illata.
2017. júl. 10. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik sem! Regebben rengeteg Avonos parfumom volt. Mig ki nem probaltam mas markas parfumoket, addig elvoltam veluk, azota ha hozzam vagnanak se kellenenek az Avonos parfumok

Egy parfum volt,amit szerettem az a sotetlila Cristian Lacroix. Nagyon regota nincs mar benne, a tobbi 1 kalap sz.ar. mar elnezest a kifejezesert. Meg a drogerias DM-es parfumok is sokkal jobbak!!

24L

2017. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Psychopathist ***** válasza:

Már én sem használok Avonos parfümöt,de ezeket szerettem:

- Pur Blanca Blush

- Passion Dance

- Far Away

- Mesmerizing

2017. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Psychopathist ***** válasza:
Mesmerize Black,elnézést,elírtam.
2017. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!


Pont kaptam ajándékba egyet, Percieve. Nagyon tetszik az illata, mindenki dicséri is, de sajnos nem túl tartós, így ezt elhasználom, és rátok hallgatva hagyom az Avonos parfümöket.

2017. aug. 8. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!