Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segitseg kellene, kezdő...

Segitseg kellene, kezdő vagyok a sminkelésbe, melyik ecsetelet kellene feltetlenül megvennem? 😊 Ha tudtok képeket is linkelni azt megkoszönném

Figyelt kérdés
Azert kerdezek ilyet mert nagyon draganal tartom a sminkecseteket es csak azokat szeretnem megrendelni amik szuksegesek egy egyszerubb smink elkeszitesehez

2017. júl. 14. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:

nézz youtubeon videókat, és állapítsd meg magad, hogy mi szükséges neked.

én nem vagyok nagy sminkes, de pl. ha sminkelek, az alapozót kézzel viszem fel (ehhez is vannak ecsetek, szivacsok), szemhéjfestékhez is van többféle ecset, attól függ milyet akarsz csinálni... de én pl. legszivesebben az ujjammal viszem fel, sokkal jobban bejön, mint az ecset. pirosítóhoz is kellhet ecset, nekem pirosítógyöngy van, ahhoz pedig adtak szivacsot

2017. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!