Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mennyire vagytok igenyesek...

Ti mennyire vagytok igenyesek magatokra?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat foglalkozom a kulsommel,szinte mar hobbi szinten...az erdekelne,mas is igy csinal? Kb. ; hosszu hajam van,vasalom,de neha rakok fel pothajat,es akkor alul begondoritem...szempillaimat alapbol festem,de van h muszempillat rakok. Kormoshoz 3 hetente jarok hosszu hegyes karmokat csinaltatni,mert rengeteg onbizalmat ad. Nekem az alap napi dolgaim a : 2x furdes : intim lemoso onbarnito testradir bekremezem magam aztan pedikur. Utana 2 ora sminkeles. Mini ruha magassarku alap. Az erdekelne mas is ennyire jol akarja magaz erezni a boreben? :) ha igen ti hogyan?

2017. aug. 12. 08:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez tok jó, én 👍 nekem csak az ilyen jön be hogy ilyen igényes v ki. :)
2017. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
[link] tegnapi uj szejelmemm:)
2017. aug. 13. 17:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Én igényesnek tartom magam, bár sok mindent, amit leírtál, nem csinálok. Nem gondolom, hogy attól igényes egy nő, hogy karmokat csináltat magának meg műhajat tesz.


Amit csinálok:

- alap a napi fürdés vagy zuhanyzás, és akkor mindent megmosok rendesen

- igény szerint heti 2-3 hajmosás (gyorsan zsírosodó haj), hajvégápolózás

- 2-3naponta láb- és hónaljborotválás. Karomon, lent nem szőrtelenítek, mert feleslegesnek tartom, és nem vagyok úgy sem büdös. Arcomról a szőröket, ha van olyan, ami kinő napi 2x szedem

- körömreszelés és lakkozás 2-3 naponta

- parfüm naponta vagy akár többször felfrissítve alap, és néha szeretek illatokat is kombinálni magamon

- heti 1 testápolózás, bőrradírozás

- heti 2-3 alkalom arcmaszk

- ritka az olyan, amikor úgy megyek el otthonról, hogy nem sminkelek, kiv. ha edzeni megyek, mert oda tök fölösleges... akkor ami alap, az szemöldök kifestése, szempillaspirál, korrektor, púder a fixálására, pirosító... de több olyan alkalom is van, amikor teljes arcos sminket készítek alapozóstul szemhéjpúderestül... mondjuk mivel gyakorlott vagyok, ez nekem rosszabb esetben fél óra.

- öltözni azt mondanám, hogy lezserül elegánsan öltözöm... napi szinten nem veszek fel minirucit, magassarkút, de nőies szabású szoknyákat, ruhákat, cipőket és alapdarabokat veszek fel. A nagyon kiöltözős az megmarad akkorra, ha esküvőre vagy színházba megyek, mert akkor megvan az a plusz érzés, hogy de kicsíptem magam :)

2017. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ja és heti 2x minimum elmegyek edzeni.
2017. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
17 vagyok és én már most szinte minden nap full fedésű alapozót,nagy tusvonalat és a szemem alatt nagyon sötét lila szemhéjpúdert használok,ja igen és barna mattra száradós rúzst.Az önbarnítót utálom én fehérítem a bőrömet ami kb ugyanannyi munka.Imádom a hajamat mindig két kontyba bekontyolni.Mindig azt mondják ez túl sok még csak 17 éves vagy én meg erre csak annyit mondok húzzátok a fütykösötökre(csak csúnyábban) a nyári villámot.Semmi nem lehet sok ha arról van szó hogy szépnek és ápoltnak érezd magad.
2017. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"szejelmemmel"... :DD:

Nincs is több kérdésem, további szép életet!

2017. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen! Igényes vagyok, de aztán nagyon!
2017. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!