Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet piercing-et otthon...

Hogy lehet piercing-et otthon lemérni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónapja csináltattam orrkarikát amit akkor ott választottam ki a szalonban. Miután kiszúrta a piercer csak a fertőtlenítésről beszélt, de nem mondta a méretét az ékszernek és nekem nem is jutott eszembe megkérdezni. Még sose vettem ki.Esetleg le tudnám mérni itthon kivétel nélkül?

Szépen kérek mindenkit hogy csak ha tud segíteni akkor írjon. :)



2017. aug. 13. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy

22G / 0,8 mm-es nagy eséllyel

Max 20 G/ 1,0 mm-es

2017. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szárvastagságra valószínűleg 18 G( vagy, ha vastagabbat kérték, akkor 16 G), a karikát meg úgy tudod lemérni, hogy mondjuk rárakod egy vonalzóra. Persze legpontosabban tolómérővel lehet. De ha pont az van bent most, akkor magadnak nagyon macera lenne akárhogy nézed (dupla tükörrel még talán, de valószínűleg nem lenne a mérésed pontos). Kérj segítséget, vagy szedd ki és mérd le.


Ha nem tudod kiszedni, akkor nézz videókat a golyózáras, vagy szegmenzáras piercingekről. Ha úgy sem menne, akkor is kérj segítséget. (Szülő, barát, szomszéd, testékszerező...)

2017. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!