Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nagyon fontos. Nem...

Lányok! Nagyon fontos. Nem tudom hogy győzzem meg anyát?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretném magam sminkelni, de anya nem engedi meg csak a szempillaspirált és hogy a szemöldökömet befestessem. Szerintetek hogy tudnám meggyőzni, hogy szemfestéket is használhassak? Mert mindjárt itt a suliidő, és minden lány sminkeli magát az osztályból csak én nem és emiatt 7-be is úgymond kiközösítettek...szóval ha valakinek van NORMÁLIS ötlete hogy hogy győzhetném meg anyukámat erről a sminkelős dologról az ne fogja vissza magát!☺
2017. aug. 19. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Sehogy, a bőröd 10-20 év múlva meg fogja köszönni anyádnak, hogy nem engedte
2017. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha valaki emiatt kiközösít,az nem érdemli meg a barátságod! Igaza van anyukádnak,szempillaspirál meg szép szemöldök bőven elég egy 8. osztályos lánynak. Hidd el,a tusvonal,meg a füstös szemsmink nevetségesen mutat az esetek 90%-ában.Csak a mai világban az emberek nem azt nézik,hogy mi áll jól nekik,meg mi az ízléses,hanem hogy mindenki más hogy sminkel/mit hord stb.
2017. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!☺
2017. aug. 19. 16:45
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Ne rinyáljál már, én ennyi idősen semmi sminket nem használtam, csak középiskolában, de akkor is csak nagyon keveset. 14 évesen még hova akarsz sminkelni? Ez a legnagyobb problémád? Inkább azon járjon az eszed, hogy tanulj és felvegyenek középiskolába, ne a sminkelésen. Nem a sminkelésből fogsz megélni évek múlva.
2017. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 még jó, hogy kitűnő tanuló vagyok! És ezer bocs, hogy nem akarok kilógni a sorból ISMÉT!!!!
2017. aug. 19. 17:16
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Úristen neeee 14 évesen nem sminkelhetsz??? Biztos túl fogod te ezt élni? Ugyan már...
2017. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem fogsz kilogni a sorból! :)


20 éves vagyok, NEM sminkelek, es mindenki elfogad, senki sem csesztet stb stb, a gimiben mar nem lesznek ilyen hulye pitsak az osztalytarsaid, ott mar nem "gaz" ha nem sminkelsz.


Mellesleg, ha nem sminkelsz , akkor hamarabb tul leszel a "pattanasos időn", es mikor vmi alkalom miatt sminkelsz , akkor fel fog tűnni az embereknek es szépnek fognak találni, megdicsernek, de akik nap mint nap sminkelnek, azokat ugy fogjak megszokni es senkinek sem fog feltűnni h Wow milyen szep , csinos vagy (ünnepi alkalomra).

2017. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Ne azért akarj sminkelni mert mások is azt teszik és nem akarsz kilógni a sorból hanem magad miatt akarj sminkelni mert neked tetszik!


Tussal is húzd ki a szemed ha neked tetszik, ne kérdezd meg anyukádat aztán majd kiderül mi lesz.

2017. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
7-es, szerintem se sminkeljek, de azért ne mondj hülyeségeket. Amit hiszel, az nem lesz úgy, csak azért, mert azt hiszed.
2017. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sztem ne győzködd, egy 14 éves kiscsajnak tök fölösleges a szemhéjpúder, hülyén is néz ki, az idősebbek simán kiröhögnek a hátad mögött, hogy "a kislány megpróbál nőnek tűnni"... szempillaspirál és szemöldökfesték pont elég. A libákra meg ne hallgass... tényleg jobb a hülyék között megtűrtnek lenni, mint okosnak?


Amúgy amit a 7. mond, az tényleg nem igaz. Rohadtul nem attól függ, milyen a bőröd, hogy sminkel-e az ember, hanem inkább a cuccok minőségétől, hogy lemossa-e este a sminket meg hajlamtól. Nekem is full tiszta a bőröm, pedig sminkeltem korábban, és ma, 28 évesen is szinte napi szinten csinálom. És van olyan ismerősöm, aki nem sminkel, és mégis tele van pattanással meg ronda a bőre. Ez nem ettől függ.

2017. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!