Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hlyen nezne ki ha nem raknek...

Hlyen nezne ki ha nem raknek fel alapozot korrektort es pudert?

Figyelt kérdés

A homlokom eleg pattanasos lett meg az orromnal az egyik resz... nem akarom hogy durvabbak legyenek, szoval ha nem raknek fel alapozot stb mennyire nezne ki hlyen az arcom? Tavolrol nem eszreveheto, kozelrol latszik a pattanas pirossaga.

Amit felraknek: szemoldokceruza, szajfeny, tus, spiral, pirosito


2017. szept. 14. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ngyon csunya lennel
2017. szept. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne sminkelj inkább, de az mindenképpen hülyén néz ki ha az alapozást kihagyod a sminkből, a többit meg ráteszed, de amúgy próbáld ki, szörnyen néz ki.
2017. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha pattanásos vagy, inkább egyáltalán ne sminkelj, mert csak rosszabb lesz tőle a bőröd állapota. Alapozás nélkül nem nézne ki jól a smink. Ha nagyon nem bírsz meglenni smink nélkül, akkor legfeljebb szempillaspirált és természetes színű szájfényt használj, a többit hagyd el.
2017. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aahh, gondoltam. Akkor kibirom mar azt a par napot
2017. szept. 14. 20:15
 5/9 A kérdező kommentje:
Eeess nagyon nem eszrevehetoen szemoldokceruza a ritka reszeken? Szoval hogy termeszetesnek tunjon
2017. szept. 14. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt senki nem tudja eldölteni más helyett.

Ha elégedetlen vagy a szemöldököddel, akkor nyugodtan használj rá valamilyen termékef akkor is, ha más sminkterméket nem is használsz.

Tipp, hogy ne szemöldök ceruzát használj, sajnos ez is kitép pár szálat, és nem mindíg ad természetes hatást. Ha teheted, inkább használj a hajszíneddel megegyező matt szemhélypúdert, egy ferde fejű ecsettel felvíve sokkal szebb lesz a hatása.

2017. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha mégis a ceruzát választod, akkor egy tiszta spirálkefével, vagy ha van, a ceruza kefe részével fésüld át miután "megrajzoltad", így is természetesebb a végeredmény.
2017. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan sminkelhetsz, én sem használok alapozót, mert féltem a bőröm. Nem olyan csúnya, de van rajta 1-2 bőrhiba ami eléggé látszik. Mégis ugyanúgy sminkelem a szemem és a szemöldököm.:)
2017. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szemöldökceruza lájtosan, szempillaspirál, színezett ajakápoló még belefér, az nem néz ki furán sminkeletlen arccal sem. Tust, pirosítót hanyagold sztem addig, ameddig ragyás a homlokod, ha nem raksz rá korrektort legalább.
2017. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!