Nyelvpirszing otthon?

Figyelt kérdés

Elore bocsi a helyesirasert de sietek

Na arrol lenne szo h sajat magamnak kiszeretnem lyukasztani a nyelvem...a fulemet mar 2 helyen is att szurtam...de most a nyelvemet akarom....azt szeretnem megkerdezni h mennyire veszelyes att szurni??? Es mennyire fajna??? NORMALIS valaszokat letszi. Koszi❤



2017. szept. 18. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. A nyelved nem a füled. Még szakembernél is fájdalmas, főleg utána, míg begyógyul, és nagy a fertőzésveszély. A lányom 1 hétig bébiételt tudott csak enni. (Évek óta már nincs neki, de sokat kínlódott vele, pedig nem kényes típus.)
2017. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvedet biztos, hogy nem fogod tudni megcsinálni egyedül már csak a fájdalom miatt sem. Arról nem is beszélve, hogy gondolom kellő felszerelésed sincs hozzá és a fertőzés veszély is óriási emiatt. Ha mindenképp ilyet akarsz akkor menj, fizess ki x-ezer forintot és megcsinálja neked valaki aki ténylegesen ért hozzá. Bár az írásod alapján inkább az a probléma, hogy 18 alatt vagy és nem csinálnák meg neked szülői engedély nélkül, ami gondolom nem lesz.
2017. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

16 vagyok

Es hat igen az a baj h nem nagyon tetszik anyueknak ez az otlet es ezert nincsenek benne😭 koszi a valaszokat❤

2017. szept. 18. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
A nyelvpiercing az egyik legkényesebb. Magadnak nem fogod tudni, még érzéstelenítővel sem! Sokkal vastagabb és tömörebb szövet, mint a füled. És ha nem jó helyre vagy ferdén sikerül sokkal nagyobb a fertőzés, gyulladás veszély. Inkább szalonban csináltasd! A szüleid így is úgy is észre fogják venni
2017. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Inkább várd meg azt a 2 évet és 18 évesen már mehetsz szülői engedély nélkül is. Én a szemöldökömbe szerettem volna ranki még 17 évesen, de ugye a szüleim nem igazán szerették volna. 18 évesen elmentem egyedül és berakttam és nem bántam meg azóta se. Otthon ha magadnak szeretnéd ahogy írták a többiek is, nagy az esélye, hogy rosszul fog sikerülni és elfertőződik.


22/F

2017. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oke. Koszonom
2017. szept. 18. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:

A nyelv egy izom. A füled csak zsírszövetecske és porcocska. Csak hogy érezd a különbséget. Nyelvet szúrni iszonyat komoly dolog. Az egyik, amit fentebb is említettek, a fertőzésveszély. A másik fontos dolog, hogy a nyelved alatt két jó vastag ér fut. Meg amúgy is izom lévén behálózzák az erek. Nagyon könnyen kórházban köthetsz ki. Szóval egyáltalán nem játék.


Van nyelvpirszingem, szalonban csináltattam. Viszont magamnak csináltam köldök-, tragus-, industrial-, smiley-, orr-, 2 ajak-, nyelvfék pirszinget meg többeknek szúrtam ajak-, szemöldök- és köldök stb pirszinget. Van benne gyakorlatom, mégis azt mondom, hogy még véletlenül se csináld otthon. Kértek már meg nyelvszúrásra is, de mindig elutasítottam. Nem játék.

2017. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jo nagyon koszonom. A koldok szuras az fahdalmas?
2017. szept. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!