Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesen suliba szempillaspir...

13 évesen suliba szempillaspirál korrektor és rúzs/szájfény ugye nem sok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem.
2017. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Rúzst hanyagold szerintem. Elég a színezett ajakápoló is, pl baby lips

De amúgy nem sok. 

2017. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sok
2017. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Sok. Egy 13 éves kislánynak még nincs szüksége sminkre.
2017. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
nem sok
2017. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Suliba minek sminkelni?

Rúzst meg 17 éves korodig felejtsd el, minek? Attól nem leszel menőbb, csak ri..bancosabb!


Szempillaspirál, korrektor, szájfény, oké, ha buliba vagy csak utcára mész pl. vásárolni.

Suliba ne sminkeld magad!

2017. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
14%
hallod, meg a tejfogaid se estek ki, ne sminkelj.. szebb nem leszel tőle, ha csúnya vagy a smink nem megoldas, de ha gaznak erzed magad takard el a pofád, egy kis alapozóval is
2017. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
90%
Nem sok. A rúzs és szájfény helyett használhatsz színezett ajakbalzsamot is, az valamivel jobban illik a suliba. Én is ez a korosztály vagyok, nálunk mindenkin minden nap van smink.
2017. okt. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok nyugi. A suliban és az életben is jobban teljesít az ember, ha jól érzi magát a bőrében. És ha ehhez egy kevés kozmetikai cucc kell akkor mi van? Én nem érzem jól magam színes ruhákban. Mindenki más.
2017. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rúzsból az erős színeket hanyagold, a te korodhoz nem valók, még buliba/színházba se nagyon. Hétköznapra meg pláne nem. Nem vagy te Gwen Stefani....... De halvány rózsaszín vagy barackszínű, esetleg színtelen, de kissé csillámló rúzs mehet, meg a szempillaspirál is, az nem sok, még kifejezetten jó is lehet az összhatás! De hanyagold a neonpink, élénkvörös, mélybordó szájfestést, majd 18 felett ráérsz, és akk se hétköznap, csak ünnepekre.
2019. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!