Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nők! Ti átlagban hogyan/mikkel...

Nők! Ti átlagban hogyan/mikkel sminkeltek reggel?

Figyelt kérdés

És ez meddig tart? Összefügg az időtartammal az eszközhasználat?

Én szemcerkát, szemhéjport, szempillaspirált rúzst/szájfényt hordok. De még így is sok idő, mindig késésbe vagyok. Pedig lejjebb adni nem akarok a mennyiségből. És nem is sok rajtam.



2017. okt. 13. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én arckrémmel kezdek korábban, utána sminkelek: kevés alapozó/bb krém, púder (ha szükséges, korrektor), szempillaspirál. kb 3-5 perc.

Ráérősebb napokon felkanyarítok egy tusvonalat vagy teszek egy kis szemhéjpúdert, de 10 percnél akkor sem tart tovább.

2017. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
szemhéjtus, szemhéjfesték, szempillaspirál, fél óra, ebből 20 perc a tus mert sose lesz jó :D
2017. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
BB krem, korrektor, bronzosito, pirosito, highligther, szemoldok por, szempilla spirál-20p kb, én is kávé mellet szeretem megcsinalni, ha ráérek meg ruzst es/vagy szemhejfesteket is rakok fel.
2017. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szempillaspiral+ neha ruzs.

Hat ez max 5 perc😅

2017. okt. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves Négyes!!!! Bocsi, nem bántásból mondom, de irigylem a gyorsaságod! :):):):)
2017. okt. 16. 09:09
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Jöhetnek még!
2017. okt. 16. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!