Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Ti buli előtt mennyit...

Lányok! Ti buli előtt mennyit készülődtök? Hány órát? És mit csináltok ez idő alatt? :D

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 16:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én minden bulira kb. 2-3 óra hosszáig készülök:$

2010. máj. 30. 21:20
 12/17 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit,mint egy átlagos napon jól nézek ki akárhogy vagyok:)
2010. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
én kb. 1 órát:D
2010. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
Mikor a srácok kitalálták fél1kor, hogy menjünk, lezuhanyoztam, félig megszárítottam a hajam, felkaptam az első cuccot, ami kiesett a szekrényből és kihúztam a szemem. És ennyi az általános rutin. Minek egy fél napot erre szánni, omg...? És mindezt azért, hogy ugyanúgy nézzetek ki, mint a másik 300csaj a bulin. De legalább tudunk min szórakozni. XD De ti dolgotok, ha nektek így jó, áldásom.
2010. máj. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

fürdés (a hajmosást általában előtte való nap elvégzem) 20perc

fogat mosok, arcomat megtiszitom 15perc

öltözködés bár már mindig tudom mit veszek fel, mégis eltöltök vele 15 percet kb

smink 30 perc

haj (göndörités, feltűzés, vasalás.. akármi) 20-25 perc


tehát másfél óra, de nem csak bulira készülődök ennyit, akármikor ha találkozóm van, vásárlás, csajok...akármi:)

2010. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én meg azon röhögök aki úgy néz ki mint te.Legalább mindkettőnknek van kin röhögni.De egy nő akkoris legyen nő..
2010. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Komoly, kiöltözős buliba én is képes vagyok fél napokat készülődni, de abban igaza van a 2-vel előttem szólónak, hogy ettől senki se lesz se szebb, se egyedibb, hiába pontozták le a sárga földig. mentem már én is úgy buliba, hogy éppcsak egy leheletnyi szemhéjpúdert tettem fel az ujjammal, előtte egy gyors zuh, és felvettem az első ruhát, ami kiesett a szekrényből és már mentem is. de nem voltam csúnyább, mint amikor egész nap pakolásokat kentem az arcomra meg vasalgattam/göndörítgettem a hajam, NEM ezen múlik. anyukám szokta mondani, hogy aki eleve szép, annak a budiajtó is jól áll. és mennyire igaza van.
2010. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!