Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megfelelő ez a smink ballagára?

Megfelelő ez a smink ballagára?

Figyelt kérdés

[link]


A tusvonal nem lenne ennyire kihúzva.

14/L



2017. nov. 3. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem ez a smink egy középiskolai ballagásra is sok,nemhogy egy általános iskolaira. Nem kell túlzásba vinni a dolgokat,szerintem bőven elég lesz ballagásra szempillaspirál,korrekt és nude szájfény.

Én a ballagásomon semmit nem viseltem,de tényleg semmit. Még a szemöldököm sem volt kiszedve. Szépen felöltöztem,és ennyi volt. :)

2017. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem lájtosabb verzióban igen... tudom, hogy szeretik magukat kenni a kiscsajok, meg biztos van, akin ezerszer durvább lesz, de jobb, ha pár év múlva nem úgy nézi vissza az ember a képeket, hogy "kinézek 30 évesnek rajta", "fú, de mű", "idiótán néz ki a 14 éves kislányképemen ennyi cucc", "kicsit k...s".


Alapvetően azzal nincs baj, hogy smink. De:

- ezt az Insta-szemöldököt ne... élőben még azon a csajon is hülyén fest, akiről a filteres kép készült

- ha van tus, akkor JÓVAL vékonyabb legyen és ne legyen übercicás

- az ajak ne legyen ennyire túlfestve

- kontúr, bronzosító ne legyen... highlight max. nagyon halványan

2017. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ugy terveztem hogy a szemoldokomet csak puderrel csinaljak meg,a tust mondtam hogy vekonyabb lesz.

A bronzositoval szerintem nincs baj.

Ja es nem en fogom csinalni hanem kozmetikus.

2017. nov. 3. 12:42
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

14 éves kiscsajon hülyén néz ki. Sőt, mondok vmit. Nálunk volt olyan végzős tablófotózáson is, aki elment kozmetikushoz puccozni, és az ő 18 éves arcukon is ritka rondán és koravénen nézett ki a kozmetikusos smink, pont főleg a bronzosító meg a kontúr miatt. 14 évesen az ember még friss, üde jobb esetben, pont azt veszi el a bronzosítás.


És értem, hogy azt mondtad, hogy vékonyabb, de azért nem mindegy, hogy mennyivel... ha fele olyan vastag, akkor is túlzás ez egy 14 éves lánynak.

2017. nov. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rendben van, ha elmész kozmetikushoz, akkor ő szerintem úgysem fog ilyen sminket csinálni neked a ballagásra, hanem ennek egy lightosabb verzióját. Ezek a sminkek mind fotóra, videóra készülnek mert oda erősebb kell, így például a tablófotózásokra is durvább sminket készítenek mert az látszik (rajtam ott is volt minden, élőben szép volt, de a fotón még így is alig látszot...), de élőben már túl soknak, túl műnek néznek ki.

Szerintem igazából mindent lehet használni, csak visszafogottabban. A kozmetikus is fog alapozni, korrektor, púder, szemhéjfesték, tus, highlight, bronzosító, rúzs, megcsinálja a szemöldöködet is, de azért mégsem lesz ennyire "instás", hanem természetes fénynél is jól, szépen fog kinézni.

2017. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen jó!!! Ez nem túl feltűnő, egyszeri alkalom. Miért ne? Az egy dolog hogy van itt olyan aki nem volt kisminkelve a ballagásan , attól meg Nem kell lebeszélni róla a másikat! Gyönyörű smink szerintem!
2017. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még ugyan jól néz ki! A suliba biztos nem csámcsognának ezen, hogy ő jobban akar kinézni vagy szebb akar lenni!
2018. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!