Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 12 evesen koldok piercing?

12 evesen koldok piercing?

Figyelt kérdés
Persze nem oriasi es nem azwrt hogy nagyobb legyek egyszeruen csak tetszik

2017. nov. 18. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Várj még legalább 4-5 évet rá. Szerintem korai. Én 16 éves vagyok, és még szerintem, nekem is túl korai lenne. Arról nem is beszélve, mennyire fájdalmas és utána mekkora galiba van vele, begennyesedik, stb. De ha a szüleid megengedik, akkor hajrá.
2017. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem lényegtelen a kérdés mert 16 éves kor alatt egyetlen egy szalonban sem csinálják meg neked. Nősz még és nyúlik a bőröd is. A terhes nők is kiszedik a köldök pct mert amikor megnő a pocijuk és megnyúlik ott a bőrük akkor csak zavaró a köldök pc. Sokuknak így is csúnya marad a pc helye. Pici heg szerű lesz a bőr megnyúlása miatt.

Szerintem nállad is hasonló lenne a helyzet. Szerintem még nagyon korai lenne a piercing neked. Várj még vele 4-6 évet.

2017. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11 ha begennyesedik ott baj van.

Nekem le volt zsibbasztva, nem fájt és soha nem gennyesedett be mert ápoltam rendszeresen fél évig.

2017. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én még 19 évesen is nyöszörögtem két helix (porcba) fülbevalóért, mire feladtam mert ez tényleg nonszensz a szüleimnél. Erre jók a szülők. Már nagyon terveztem hogy hol van a szalon és hogy jutok el oda hogy ne tudják meg, de rájöttem hogy a porc fülbevaló tényleg veszélyes.
2017. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
En is 12 evesen csinaltattam a koldok piercingem westendben,szalonban. Meg a szulonek sem kellett ott lennie, csak alairni a papirt. Most vagyok 16, elertem a teljes magassagom az orvos szerint, es nem nyult meg a bor, ugyan olyan mint akkor volt, mikor szurtak. En imadom, nem bantam meg!
2017. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!