Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Másodjára vadhús porc piercing...

Másodjára vadhús porc piercingnél?

Figyelt kérdés
Olyan 3 hónapja szúrattam hélix(porc) piercinget és karikát kértem bele,mert gondoltam jobban szellőzik. Már a második hónapba kisebb vadhús nőtt rá,de nem volt baj,mert lement. Viszont most újra előjött és nagyobb egy kicsivel. Nem igazán fáj,csak ha hozzáérek véletlenül és kenegetem tetran-nal(néha octenisepttel),de azon gondolkozom,hogy nem-e a piercing a baj. Egyszerű titán karika. Vagy esetleg az a baj,hogy néha fel-le mozgatom óvatosan? Vagy a harmadik hónapnál még ez,meg az érintésre fájdalom az normális?

#piercing #porc #hélic piercing #porc fülbevaló
2017. nov. 28. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, menj be patikába, vegyél hidrogén-peroxid oldatot, és azzal ecseteld napi 4-5 alkalommal.

A porcos ékszer nagyon lassan gyógyul, akár 1-2 év is lehet a gyógyulási idő.

A mozgatással nincs baj, de jobb, ha nem piszkálod, csak tisztításnál.

2017. nov. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,már meg is van a hidrogén-peroxid és kenem vele. Esetleg tudod,hogy mikor tudok majd ezen az oldalon aludni? Sokan mondják,hogy 3 hónap múlva már tudtak,de nekem nem úgy tűnik,hogy egyhamar menni fog.
2017. nov. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!