Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Medusa es nostril piercing?

Medusa es nostril piercing?

Figyelt kérdés
Ezt a kettot szeretnem megcsinaltatni de tanacstalan vagyok nehany dologban. Volt mar egyenes szaru nostrilom es az folyton kiesett (nem volt talpa)... Az erdekelne h lehet-e egybol karikat tetetni egyenes szaru helyett? A medusaval kapcsolatban is hasonlo a kerdesem. Volt mar az ajkam alatt ugyancsak egyenes szaru annak viszont a talpa belesullyedt a lyukba ugyhogy nagyon felek attol h ez ujra megtortenik. Ezt hogyan kerulhetnem el? Valami praktika vagy mas fajta ekszer? Koszi annak aki valaszol.

2017. dec. 10. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Medusanal vegyél hosszabb szárút, szúrás után megdaganak a szövetek és ha túl rövid a szár bizony útban lesz a talp.

Nostrilnél nem ajánlom a karikát,nekem folyton vadhúsos lett ahogy forgott benne, kezdő ékszernek a csavaros végűt ajánlom [link] Nekem az elejétől ilyen van, ha bele is kapok csak félig jön ki (bár nem kellemes érzés de nem veszik el) magától kiesni nekem nem tud, úgy kell kiimádkozni.

2017. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!