Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » S. O. S. Piercing ügyben. Mit...

SilverKalasnyikov kérdése:

S. O. S. Piercing ügyben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval két hónapja van orr piercingem, hat hete cseréltettem ki karikára azonban elkezdett rá vadhús nőni (nem volt teljesen meggyógyulva ?). Egy ideig szalicilsavat ecseteltem rá attól jobb is lett, viszont mivel az hámlaszt így csak addig tűnt el amíg le nem hámlott róla az a réteg. A karikához sajnos sokszor hozzáértem és szerintem belevittem ezzel a koszt hiába kezeltem hidrogén-peroxiddal (egy ideig gennyezett is de a hidrogén- peroxiddal megszűnt és hát emiatt muszáj volt elmozdítanom, mert amúgy nem jött volna ki a dolog belőle). Most már figyelek hogy ne nagyon érjek hozzá még csak véletlenül se, azért, hogy gyorsabban gyógyuljon, és rendszeresen ecsetelem hidrogén-peroxiddal. Azonban olyan mintha egy kicsit nagyobb lenne a vadhús rajta (egyébként a vadhús nem teljesen piros színű, bár az elején teljesen olyan volt, most olyan mintha kezdene "bőr" színe lenni :/ ) Már rohadtul nem tudom hogy mit csináljak vele. :( Szerintetek mit kenjek rá? A Tetrán az nem használt semmit. És kiszedni sem szeretném azzal egy kicsit olyan lenne mintha elveszteném egy részemet. A válaszokat előre is köszönöm. :)

2017. dec. 14. 12:52
 1/7 Duenna ***** válasza:
Menj el a bőrgyógyászatra vele, mutasd meg, mi a probléma.
2017. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az előzővel elmentem akkor ki kellett szednem és kaptam egy krémet amitől el is múlt. Azt viszont nem értem, hogy miért van az, hogy másoknak simán eltűnik. :(

Köszönöm a válaszodat és várom a többiekét is :)

2017. dec. 14. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Na. Akkor dobd ki szépen a hidrogén-peroxidot, iszonyatosan száritja a bőrt, nem is értem miért azzal kell kezelned. Betadine amivel kend le napi háromszor, és emellé pedig almaecet. Én is küzdöttem vadhússal, nekem csak az almaecet segített.Napi kb ötször lekentem vele a feluletet, aztán szépen el is tűnt. Egyébként ott rontottad el, hogy két hét után kicserélted, mert a teljes gyogyulási ido 3 honap. Nem tudom ki csinálta neked, de menj máshoz. Nem hiszem el hogy ilyen alap dolgokat nem képes mondani. Ja és ha jol értelmezem, már egyszer ki kellett venni, hasonló dolog miatt, tehát ez a második szurásod. Vannak dolgok amiket el kell engedni. Ha mondjuk 1 honap után sem javul a helyzet, akkor muszáj kivenned. Van, aki sokkal hajlamosabn a gyulladásokra, azoknak abszolút nem ajánlott a piercing sajnos. Tudom, hogy szar, mert nekem is van és volt ido amikor én is majdnem kivettem, de aztán ezek nekem használtak. Sok sikert :) Ja és nekem azért volt nagyon durva vadhúsom, mert sokat piszkáltam, aztán pedig nagyon beteg lettem, legalább 3 hétig fujtam az orrom, szoval az keményen betett neki. Szerintem ezek nélkul nem lett volna, mert kivártam bőven a gyogyulási idot.
2017. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor kipróbálom amit írtál és ha nem javul akkor érzékeny búcsút veszek tőle. Köszönöm szépen a válaszodat további szép napot! :)
2017. dec. 16. 14:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Az almaecetes, Betadine-es dolog működik már le is esett róla a varas rész most van ott egy lyuk amit azért még bekentem velük szóval az lenne a kérdésem hogy addig használjam amíg be nem gyógyul a lyuk vagy azt mással kenjem? :)
2017. dec. 19. 17:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :) örülök :) Én sokáig használtam, még utána is, miután begyógyult, biztos ami biztos alapon.
2017. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D <3
2017. dec. 19. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!