Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Titeket lányok nem idegesít...

Titeket lányok nem idegesít ez mikor ékszert viseltek? (fiú vagyok szoval világosítsatok föl mert nem tudom)

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy azok a lányok, akik ilyen lógós ékszereket viselnek, azokat nem idegesíti föl, hogy minden mozdulatuknál össze-vissza csapódik, amit viselnek?

Ma is láttam egy csajszit, akinek ilyen közepes méretű karika fülbevalói voltak és minden egyes lépésénél azok jobbra bakra kilengtek és hozzá-hozzá értek az arcához? Egyszer erről, máskor arról. Ez nem baromi idegesítő egy idő után?

Azt még megértem, hogy egy olyan ékszer, ami adott helyen van pl. gyűrű vagy karkötő annak a viselése megszokássá válik, de az ilyenek, amik állandóan mozognak mozgásra nem zavarnak nagyon?


2018. jan. 4. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegesit, meg a gyuru is, ami jobb esetbe nem mozog. Ezert nem is hordok ekszereket. :)
2018. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki hord ilyet, azt hidd el, nem zavarja.


Én csak nyakláncot-karkötőt hordok, amit imádok, de a lógós fülbevaló kizárt, valamint a gyűrűt sem szeretem.


Az egyetlen gyűrű, amit hordani fogok az az eljegyzési lesz.

2018. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én max nyakláncot szoktam ritkán hordani, a többi zavar

még az óra is, mert nem vagyok hozzászokva


annak a lánynak ez a fülbevaló tetszik, sok ilyet hordhatott és már annyira megszokhatta, hogy valószínűleg fel se tűnik neki

2018. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
Ha egy ideje rajta van, már nem lehet érezni, megszokja a ember. Bár én fülbevalót bedugósat hordok, de általában gyűrű, nyaklánc és több karkötő van rajtam, egyáltalán nem zavar.
2018. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
55%
Ezt azért kérdezed hogy viselj-e? Ne!
2018. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezt azért kérdezem mert érdekel és mégse szólíthatok le egy lány azzal a dumával, hogy nem idegesíti e a saját fülbevalója.

és most hagy dobjam be a klasszikust, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni...tudod a folytatást.

2018. jan. 4. 22:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Én néha hordok ékszereket, pont ezért, mert engem nagyon tud zavarni, pedig imádom az ékszereket. 16/L
2018. jan. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem ékszer fóbiám van,már ha ilyen létezik.Ezért nem is hordtam soha semmilyen ékszert és nem is fogok.Nincsen semmi bajom azokkal,akik szeretik viselni,de én nem bírom elviselni.

Hol is kezdjem,talán a gyűrűt utálom a legjobban,mindig attól félek,hogy egyszer csak rászorul az ujjamra és soha többet nem fogom tudni levenni.

A karkötő is hihetetlenül idegesít.Nagyon vékony csuklóm van,így szinte minden karkötő csúszkál a kezemen.Mindig attól félek,hogy elhagyom.

Nem szeretek semmit sem hordani a nyakamban,se sálat,se nyakláncot,még garbót sem.Egyszerűen irritál ha valami a nyakamhoz tapad.A choker nyakláncra rá sem bírok nézni.Amint meglátok egyet valakin ,egyből kiráz a hideg és kaparászni kezdem a nyakam.

Fülbevalót már 5 éves korom óta nem hordok,azóta már be is nőtt szerintem a helye.Idén kaptam egyet születésnapomra,mindig azzal nyaggattak,hogy lyukasszam ki megint a fülem.Szerencsére egy-két hét után beletörődtek,hogy nem fogom hordani.

Ezen kívül nem szeretem a manikűrt/pedikűrt,a műkörmöket,rúzst,műszempillát.A többi smink cucc nem zavar,de ritkán használom,mert mindig azon idegeskedem,hogy ne mázgitáljam el az alapozót vagy a szemfestéket.

Szal ja,elég kriminális vagyok e-téren.

2018. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

Bocs a szóismétlésért.

16/L

2018. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nyakláncot és fülbevalót szívesen hordok, szeretem őket és nem is zavarnak, még akkor sem, ha lógós, hosszabb vagy nagyobb méretű. Ugyanakkor a kezemen nem bírok elviselni semmit, nagyon idegesít az is, ha valami rajta van, ha mozog akkor még jobban....ezért nem hordok karkötőt, órát és gyűrűt sem.
2018. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!