Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A barátnőm mindig sminkeli...

A barátnőm mindig sminkeli magát és ez engem mindig idegesít és mondom neki, hogy én jobban szeretem ha nincs rajta de nem érti meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 9. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha ő úgy érzi jól magát, akkor ne te mondd meg neki... vagy ha ennyire zavar akkor arra vezesd rá kedvesen és finoman, hogy anélkül is gyönyörű
2017. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Megérti, csak épp lexarja... mégis mit vársz el, hogy amit mondasz neki, gondolkodás nélkül megcsinálja? Ha te felvennél vmilyen jellegű ruhát, amit imádsz, és beszólna érte, akkor mennyire éreznéd szükségét annak, hogy ne hordd?


Örülj ,hogy nem annyira befolyásolható, és saját magának akar tetszeni, nem neked.

2017. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Sminkeld magad te is.
2017. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem neked akar elsősorban megfelelni hanem magának. És ezt nagyon jól teszi.
2017. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Akkor is, ha együtt alszotok? Strandon is? Na ez már beteges :)
2017. jún. 10. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
semmit. ha neki ez tetszik, akkor ez van.
2017. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Engem is ezzel "csesztet" a baratom. Be van tiltva a piros ruzs nalunk. Pedig en tok jol erzem magam benne. Nem akarom rosszul erezni magam, csak mert tust hasznalok a szememhez. Meg kellene ertenetek, hogy ha egy alkalomra, zsurra, stb megyunk, elokerulhetnek elenkebb szinek. Fiatalok vagyunk! Miert ne tehetnenk meg? : )
2017. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kellett volna vele osszejonni, ha neked igy nem felel meg. Ne akard megvaltoztatni.
2017. jún. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%
Sok időre és türelemre lesz szükséged. Rendszeresen dicsérd, amikor smink nélkül van, hogy megjöjjön az önbizalma.
2017. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Hát mondjuk tessék felnőni, és fogd fel, hogy az ő arcával azt csinál, amit szeretne. Feltételezem a randizás, ismerkedés során is feltűnt, hogy sminkel (kivéve, ha azon vakegerek közé tartozol, akik szerint a nők természetesen füstös szemekkel, fekete pillákkal, és hibátlan csókos szájjal születtek). Tudtad, mit vállalsz, ha nem kell sminkelős barátnő, akkor randizz olyannal, aki nem sminkel, másrészt meg ha megdöglök se tudom megérteni, miért IDEGESÍT téged az, hogy ő jól érzi magát a bőrében :D
2017. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!