Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most főleg emók válaszát...

Most főleg emók válaszát várom emo szeretnék lenni de hogyan váljak át? H nem olyan durván legyek emo?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

:D

lány vagy fiú?

és hány éves vagy?:D

2010. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

bocs, én nem vagyok emo, de.. tudtommal az emo emberek.. nem akarnak, hanem egyszerűen csak azok lesznek.

és nem azért öltözködnek úgy, ahogy, mert ez menőő, hanem mert így fejezik ki magukat.

amúgy.. ha mondjuk olyan hajakat akarsz csinálni, akkor írd be youtube-ba, hogy emo scene hair tutorial, vagy hasonlókat. smink pedig emo make up tutorial.

kiad egymilliót, ha nem többet.

az öltözködés.. ugyebár vannak a tipikus színek. ha normálisan kombinálod őket, akkor nem leszel se durva, de nem leszel az a boldog ember sem.

szóval szeirntem ennyi.

2010. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

"pillcsi, mert mek hajcsit moscsizni *.*" kb. ilyen beszéd, színes ruhák, tupírozott haj, sok smink.

bár én nem vagyok emo.

2010. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Haha hat besza behu, ez is egy eletcel!

Es akkor te csak kicsit fogsz depizni?

2010. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

egyébként.

haraptasd meg magad egy emossal. ;) és átváltozol.

2010. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

jajj ájjatok már le.

vannak olyan "emok" akik csak divatból emók. és nem vágják az ereiket meg ilyenek és nem is beszélnek így. ez póóóózer szöveg-.-

2010. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Aztaaaa, ez tényleg nevetséges. =.= Egyet értek az utolsó hozzászólóval, előttem pár perccel!:)

Kiss Ádám=nagy kedvenc:D

2010. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
28%

a második válaszolónak teljesen igaza van..ez hogymondjam..belülről jön:D egyszerűen emok lesznek..nemcsak kívülről..ez egy életstílus:)

de ha emonak akarsz kinézni,a fehér bőr pluszpont,nagyonsok erős fekete szemfesték,és világos púder,alapozó.

google-be meg ha beirod,hogy emo girl,kidob egy csomó képet,onnan leshetsz hajféléket:) nem könnyű perfektre megcsinálni,énis próbáltam már,ennek érdekében levágattam a hosszú hajamból egy csomót,és hiába,mert nemsikerült, nemlett teljesen olyan a hajam mint szerettem volna:D

2010. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
mármint 3-mal előttivel, én 20:36
2010. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
0%
én emo vagyok, pedig nem akartam az lenni. emonak születni kell. ennyi.
2010. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!