Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is nagyon gáz az...

Szerintetek is nagyon gáz az az ember, aki nem sminkel?

Figyelt kérdés
Nem szoktam sminkelni csak nagyon ritkán,ha épp kedvem van,ez változó van,hogy 2 hónapban 1 szer.Viszont azt mondták,hogy igénytelen és gáz vagyok ez miatt,hogy nem festem magam.Olyan ember mondta aki elég közel áll hozzám és bevallom rosszul esett.Meg,láttam,hogy másokkal fotózkodik mindig velem viszont sosem,holott jóban vagyunk.És kérdeztem tőle,miért nincs közös képünk? Erre azt mondta,azért mert nem festem magam meg még mást is mondott,de ez bántott a legjobban.Engem nem zavar,hogy smink nélkül,hogy nézek ki.Nem vagyok szép,de nem is akarok megfelelni másoknak.Tényleg nagyon igénytelen volnék ez miatt?!

2018. jan. 18. 22:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem valogasd meg a barataidat vagy nem tudom, de aki mast igenytelennek tart, mert nincs 20 kilo vakolat rajta, azt csak megtapsolni tudom... Konyorgom, en is abbahagytam szeptember ota a sminkelest, a 15.000 forintos alapozotol is pattanasos leszek, de ez egyaltalan nem jelenti azt, hogy nem torodok magammal.

A csajnak vagd vissza azt, hogy te legalabb fel mered vallalni az arcod smink nelkul, proli kis paraszt

2018. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem gáz.


Én imádok sminkelni, így érzem jól magam, nem érdekel, mit mondanak mások. Ha neked így jó, akkor egészségedre. Nekem is van olyan ismerősöm, akik nem szeretnek sminkelni, és teljesen normálisak, meg jól néznek ki.

2018. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy vagy igénytelen :)

Én jobban szeretem a természetest, még ha néha nem is néz ki olyan jól :)

2018. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Smink nélkül kevés nő néz ki jól.

Főleg egy bizonyos kor felett.

Nem igénytelen dolog de biztos jobban néznél ki egy kevés sminkkel.

2018. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem gáz, ne foglalkozz más véleményével. Ha neked így jó akkor ne sminkelj😊 Én se szoktam túlzásba vinni, csak szempillaspirált használok meg a szemöldökömet szoktam kihúzni szolídan, de semmi alapozót nem használok mert nagyon érzékeny a bőröm, meg amúgyse érezném jól magam+nem tesz jót a bőrnek, hiába van ráírva hogy ilyen hidratáló meg olyan stb. Ha szépen rendben van a hajad, foglalkozol magaddal, akkor nem vagy igénytelen és gáz, inkább az az igénytelen és gáz aki ezt mondta. Smink nélkül is lehet szép egy nő. :)
2018. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Egyátalán nem gáz.

Én csak szempillaspirált használok nagy ritkán, és nem nézek ki igénytelenül, agyonsminkelve sokkal rondább lennék. Barátomnak sem tetszenek a kifestett lányok, ő sem örülne ha mindig 1 kiló festék lenne rajtam.

2018. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ő se azt mondta,hogy 20 kiló vakolatot rakjak magamra,hanem egy natur sminket legalább.Szemöldök formát javítani,vékonyan kifestve a szem,meg ilyenek.Viszont én hülyeségnek tartom magamon ezt is,mert nincs kedvem festegetni magam minden nap.Ezek után,meg direkt nem is fogom! :D
2018. jan. 18. 22:53
 8/19 A kérdező kommentje:
Én is szebb vagyok egy fokkal ha ki vagyok festve,de nincs kedvem bajlódni vele.Régen olyan volt a stílusom,hogy erősen festettem magam,de nem a szépség miatt,hanem minél "horrorisztikusabb" legyen a tekintetem,mert dark-os voltam,de akkor se minden nap festettem magam.Köszönöm a válaszokat,de jöhetnek még :)
2018. jan. 18. 22:59
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem. Nekem pl anyám tiltotta, pedig ezzel kívülről meg lehetett volna támogatni az önbizalmamat, mert láttam, hogy a többieknek az osztályból milyen szép a bőre, nem full karikás a szemük, hogy le van alapozva, meg a szemceruza is tetszett, sose volt élettelen az arcuk, még fáradtan se; és akkor szerettem volna, ha anya vesz sminket nekem, egy szemceruza is elég lett volna, de nem vett, amikor lett volna pénzem, addigra meg már nem érdekelt, és lettek sokkal nagyobb próblémáim, és már nem erre költöttem. De nem alkoholra amúgy, hanem pl volt egy tanfolyam, meg sokat telefonáltam, tanácsadókat is hívtam, meg végre belefutottam olyan emberekbe is, akivel nagyon hasonlítunk, csak nem voltak mindig közelben, kéznél, meg még jártam ilyen kristályos lelkiteher oldásra is. Ja meg hallottam ilyet, pl anyám késleltetni akarta, hogy felnőjek, de nem is igen akarta, hogy megéljem a személyiségem; szóltam neki, hogy azt a nadrágot legalább már iskolába ne kelljen fölvennem, és akkor azt mondta, hogy azt direkt arra vette, és az egy nagyon jó nadrág; és ilyen bohócos nadrág volt, osztálytársam meg mondta, hogy őt anyukája nem engedné el olyan nadrágban, én meg mondtam, hogy örülj neki, engem meg kényszerít, hogy ebben járjak; és közben meg tökre irigyeltem a többieket, hogy nekik milyen szép farmergatyáik vannak, de anyát nem is érdekelte, hogy akkor elvitt volna egy boltba, hogy akkor mutassam meg, mi az, amit szívesen fölvennék, hordanék; szőrteleníteni is csak a 7. osztály utáni táborban engedett először, addig meg folyton kaptam a negatív megjegyzéseket, hiába könyörögtem, hogy szőrteleníthessek, meg pithair-nek hívtak és kiröhögtek néhányan. Szóval addigra ez már el volt késve. Ja meg 6. osztályig kellett könyörögni azért is, hogy lány létemre hosszú hajam lehessen, pedig azért már az óvodában könyörögtem. Meg van olyan is, hogy az anyuka valami nem tudom, talán a nárcisztikussághoz tartozik ez is, annak kapcsán hallottam egy műsorban, hogy az anyuka fél, hogy a lánya szebb lesz nála, és ezért ezt igyekszik minden eszközzel megakadályozni. Ja és a 7. utáni táborra is még csak a lábamat engedte szőrteleníteni, a hónaljamat még ugye nem, de már hogy a lábamon engedte, ez is óriási előrelépés volt. Szóval kinevelte belőlem a nőt, mert addigra ezek a sminkes cuccok engem már nem érdekeltek, mert már nagyon lelkibeteg voltam, és totál full lehúzta, aláásta az önbizalmamat, és ő "jó köntösben" teljesen rosszat csinált; abba burkolózva. Mert ilyeneket mondott, hogy erősebb lesz pl a szőr, de hát én rajtam volt, és látható volt, és engem zavart, ha megnől megint, akkor leszedem mégegyszer, az én problémám lett volna, nem az övé; meg pl még melltartót se akart venni nekem, mert azt mondta, hogy nekem még nem kell, és azért is beszóltak. Nálam kisebb ciciű osztálytársam beszólt, hogy "az a legundorítóbb, amikor nő valakinek a melle, és nem vesz föl melltartót". Szóval ilyen megjegyzést tett. Az első melltartómat 9.-es vagy 10.-es koromban kaphattam, úgy, hogy az idősebb szomszéd csaj leselejtezte a sajátjai közül, mert ő már vett másikat, és hátha nekem kell és pont jó. Ezt azért írtam le, mert nagyon tanulságos. Teljesen rossz, hogyha az ember úgy megy be valahová, hogy szégyenkezik; pedig annyira szegények sose voltunk, hogy ne engedhettük volna meg, hogy számomra is elfogadható , normális cuccokban járjak, meg ami másnak alap dolog volt; meg irigykedtem a többiekre, hogy de jó nekik, milyen szép sima a lábuk, meg nem karikás a szemük, mégha fáradtak se.
2018. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%
*irigyeltem,nem irigykedtem,mert nem adtam neki hangot, szóval inkább az irigyeltem szót használnám, az talán pontosabb, de lényegében ugyanaz a kettő
2018. jan. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!