Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rossz ember az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz ember az, aki sminkel?

Figyelt kérdés

[link]

Pl. ő is sokat sminkel, mégsem egy plázacica, vagy ostoba nőszemély.



2015. márc. 29. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert ez arra utal, hogy felszínes, túl sok jelentőséget tulajdonít a külsőségeknek.
2015. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
attól senki se lesz rossz ember, hogy sminkel
2015. márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Latszik rajta,hogy normalis.Ugyes a sminkelesben is.Nem latszik rossz embernek.
2015. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha lemossa, megijedsz tőle.
2015. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Uhh, lehet nekem lányként túlzás, de az ajkai (vagy csak a fotó miatt) olyan műhatásúak.
2015. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
A csajok hatalmas előnyben vannak a smink miatt.
2015. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

" Mert ez arra utal, hogy felszínes, túl sok jelentőséget tulajdonít a külsőségeknek."


Én ugyan nem sminkelek sokat, csak a szemem festem ki, de rengeteget foglalkozom a külsőmmel (ékszerek, frizura, ruha, parfüm...stb.). Elég undorító, ha ez alapján egyből elkönyvelsz valakit felszínesnek.

Attól, hogy szeret valaki szépítkezni, még lehet értelmes, és lelkileg mély...

2015. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
szerintem csak a nőknél van hogy, irigykednek és rossz ,buta nőszemélynek nyilvánítják a másikat.Ez csak irigység :))Persze van pár lány aki tényleg túlzásba viszi a sminkelést.Attol még nem felszínes valaki h ügyel a külsejére :D Ha pedig elhanyagolnák a nők magukat az lenne a baj.Egyes fiukat meg nem is erdeklu sőt szeretik ameddig szolíd a smink.
2015. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget ki mondta neked?

Nem rossz ember. Eszti meg aztán főleg nem:)

2015. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Divat sminkelni bizonyos körökben, a r*bancos lányok meg túltolták, ez hozta a negatív kötődést a sminkes csajokhoz. Minthogy a gyúrós srácok bunkók. Általánosítások.

Divat lett nagyon fikázni a sminkelős csajokat... Pedig lehet ízlésesen csinálni, és már az ókorban kitaláltak a nők ilyen szépészeti eszközöket. A nő mindig tetszeni akart, vágyat ébreszteni. Ezek finom eszközök erre, és semmi baj nincs vele, sőt segíthet is. Túlzásba ugyan nem kell vinni, de semmi baj a sminkkel. Páran menőnek hiszik magukat, akik beállnak a sorba, hogy "én csak a természetesség híve vagyok", iszonyatos képmutatás.

2015. márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!