Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mi a véleményetek...

Fiúk! Mi a véleményetek arról, ha egy lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, alapozót használom a bőrhibáim elfedésére, de annál többet még alkalmakkor sem szoktam sminkelni, mert smink nélkül jobban érzem magam. Ez mennyire befolyásolja azt, hogy mennyire tetszik nektek egy lány? Vagy nem annyira számít?

2017. aug. 7. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább a túl sok vakolat szokott zavarni, ha szép arcod van amúgy is minek.

Szóval engem nem befolyásol.

2017. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egész 22 éves koromig én is sminkeltem magam. Aztán rámtört egy ilyen szuper önelfogadási hullám és beszüntettem a megjelenésem körül generált folytonos felhajtást. Szerintem 1 éve nem is voltam "shoppingolni", max ha nagyon égetően kell valami, célirányosan bemegyek, 5 perc alatt elintézem és ezzel le is van tudva. Azt hittem, jelentős esélyegyenlőtlenségben fogok szenvedni, de szinte már annyira megszoktam magam így, hogy jobban is tetszik és ugyanolyan csinosnak és legfőképp természetesnek érzem magam. :) Na de a lényeg, nem vettem észre, hogy bármi hátrányom származna ebből!
2017. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igen szerintem is jobb ha elfogadjuk magunkat. Annak meg örülök, hogy van fiú végre, akinél van olyan, hogy túl sok smink :D
2017. aug. 7. 18:54
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

A nem sminkelni magát és alapozót használ szembemegy egymással

Én többnyire sminkelek, ha megyek valahová, szememet, szemöldökömet csinálom meg, néha matt rúzs

Sminkelnék többet ha szépen tudnék

Mi a baj azzal ha valaki sminkel? Ettől nem leszel sem több, sem kevesebb.. max jobban néz ki az illető

18L

2017. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Utolso. Fiatal vagy meg, de egyszer is fogsz ugy gondolzni , mint az egyel elotted levo 22 eves lany. :) (nem bantasbol irtam)

En se vagyok egy nagy oreg (21) de kb fel eve hagytam el a ,,teljes,, vakolat felkenest. Ertsd: alapozo, kontur, primer, korrektor, stb.


Ma mar sokkal jobban erzem magam szempillaspirallal, szemoldokceruzaval es egy leheletni pirositoval. :) sokkal udebbnek erzem az arcom, sokkal tisztabb is lett. Nem beszelve arrol mennyivel kenyelmesebb.

Helyette a hajammal kompenzalom a noessget

2017. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában a legtöbb srác azt mondja hogy minden lány smink nélkü la legszebb nincs is rá szükségük nlablabla... aztán egyszer nem korrektorozom ki a karikás szemem (alszok eleget csak valamiért mégse tűnik el, sötét a bőr körülötte) és egyből lesápadnak hogy "jézusom aludtál eleget?" meg "jól vagy? betegnek tűnsz" ez az igazi arcom amit annyira istenítetek vazzeg :D
2017. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Az elfogadás azt is jelenti, hogy elfogadjuk azt is, aki sminkel, és nem kell a fél világot meggyőzni arról, hogy te tök jó ember vagy, mert nem sminkelsz.


Persze hiheti mindenki, hogy ő a világ közepe, és ahogy ő csinálja, az az etalon, mindenki más butuska. A legkönnyebb úgy önbizalmat szerezni, ha másokba belerúgsz közben.

30/N

2017. aug. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és imádok sminkelni.

Ha ez egy fiúnak nem tetszik, akkor el lehet menni. :)

Amúgy is a smink önbizalmat ad valamilyen szinten, és én biztos nem hagynám abba a sminkelést mert egy fiúnak nem tetszik. :D

2017. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

En sem sminkelem magam, de csak mert allergiás lettem rá.

Soha nem vittem túlzásba és egy kis szem sminkkel sokkal nagyobb önbizalmat éreztem, mert karakteresebb volt a tekintetem.

2017. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
semmi sminket nem használok, max színtelen púdert néha, évente 1x ha valami olyan helyre kell menni. de az csak mattit. én emiatt már le lettem igénytelenezve nem egyszer (Y)
2017. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!