Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fura manapság, ha valaki nem...

Fura manapság, ha valaki nem sminkel?

Figyelt kérdés

Vagy csak alig.

Mivel itt az oldalon is olvasni, ez az igényes megjelenéshez tartozik, alap lenne, hogy valaki tud kontúrozni, helyesen pirosítani, bronzosítani, cicaszemet húzni....

Nekem elég érzékeny a bőröm, illetve száraz is, nem szeretném még plusszban alapozóval is leterhelni.

Jó, biztosan vannak szuper alapozók 10-20-10 ezerért, amik nem okoznának gondot, de ennyit meg már sokallok.

Mindössze BB krémet (1200Ft), korrektort (1500Ft) meg szempillaspirált (1500Ft) használok, évente kétszer veszem újra őket.

Az összetevőkre figyelek, natúr márka BB-jét használom, amely tartalmaz fényvédőt (ahogy a nyári időszakban használt arckrémem és szemkörnyékápolóm is), a szempillaspirálomnak szintén szépek az összetevői.

Valóban tudatlanság, enyhébb "igénytelenség" ez így 25 évesen, mikor már egy 16 éves is keni-vágja, mi mire való, és a tinik is több 10 ezret költenek havi szinten ilyen termékekre?


(Nem tartom magam többnek annál, akinek van ideje/pénze/késztetése arra, hogy nálam sokkal komolyabban vegye, művészet szinten űzze a sminkelést. Mert ugye ezzel szokták itt kezdeni)


2018. jan. 30. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi én se sminkelem magam hétköznap csak szempillaspirálozok. Ritkán szoktam alapozót használni a hétköznapokra, csak ha jön egy suggalat. :D Én se tudok úgy sminkelni mint az insta lányok de nem is akarok mert nem érdekel. Nem problémás a bőröm ezért feleslegesnek tartom. Ha megyünk bulizni akkor szoktam, de akkor is csak alapozó és bronzosító, plusz spirál. Több sminket a szemem amúgy se bír, minden bajom van tőle.

25/N

2018. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igénytelenség, és nem is fura. Ha szép a bőröd, teljesen felesleges alapozót használni. Kontúr meg végképp felesleges egy hétköznapi sminkhez. Amit írtál az pont elég, szerintem hétköznapokra nem is kell több. Régebben (úgy 3-4 éve) amúgy pont az volt a fura ha valaki full sminkben jár suliba/dolgozni minden nap, én pont akkor éltem ki a sminkmániámat és állandóan beszólogattak érte, furán néztek hogy minek mázolom ki magam. Aztán most az instagramos lányok miatt elterjedt ez a smink őrület és minden tizen-huszonéves lány kontúrozva, vastag szemhéjtussal, műszempillával, világító highlighterrel járkál. Én sem sminkelek erősen egy jó ideje úgyhogy átérzem, én is néha szinte igénytelennek éreztem magam hogy más lányok full sminkben vannak rajtam meg alig van. De már hozzászoktam, a bőröm nekem is hibátlan így nincs is rá szükségem. Meg amúgy is öregít, és rohadt drága mulatság. Úgyhogy én kifejezetten örülök hogy leszoktam róla.
2018. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
100%
Nem fura és szerintem pont mostanában nem feltűnő, mert egy csomóan natúr sminket használnak. Ha mindenki erősen ki lenne kenve akkor lehet hogy jobban kitűnne az akin semmi sincs. Amúgy én sminkelek de kontúrozni nem tudok, pirosítót meg bronzosítót meg highlightert meg ilyen vackokat nem használok. A 16 éves kistini meg hadd kenje, a szülők pénzén nyilván könnyű, idővel majd ők is rájönnek hogy nem buli bohócnak kinézni. Van tényleg ízléses és szép erősebb smink nyilván de az nem egy tinin fog jól kinézni és felnőttként sem tesz senkit többé vagy jobbá egy kevés vagy egyáltalán semmi sminket viselőnél.
2018. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9%
Nem fura, hanem gáz!!!!
2018. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!