Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyenek az Essence sminkecsetei?

Milyenek az Essence sminkecsetei?

Figyelt kérdés

Szeretnék ecseteket venni,és megláttam az Essence ecseteket(azok a mintásak).Nagyon tetszik a kinézetük,és az ára is megfelelő nekem.Már csak az érdekel,hogy milyen a minősége? Akinek vannak ilyen ecsetei,az mesélne?

Ha valaki nem tudja melyik ecsetekről beszélek: [link]


[link]


[link]


Előre is köszi a válaszokat!

15/L



2018. jan. 31. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2. szemhéjpúder ecset van meg nekem, meg ugyanez a típus egy régebbi mintázattal. Meglepően jó a minősége, a régit lassan 2 éve vettem és most kezdett el csak kicsit "lötyögni" a teteje, mintha ki akarna jönni a nyele, de alig érezni. Ha kijön meg visszaragasztom, nem nagy gond. Viszont egy szál se esett eddig ki belőle, ugyanolyan jól használható mint amikor megvettem. Blender ecsetem van még, az is még a régebbi típus és nagyon jól működik. Igazából minőségre ugyanolyan ez a fekete-fehér plusz egy szín kiadás, mint a színes alapon fehér virágos volt. Csak azért írom mert krémmánián utána tudsz olvasni, de ahogy látom a legtöbbnél a régi kép van meg hogy nem gyártják, de lényegében ugyanaz a termék.



Az alapozóecsez necces, az olcsóbbak többnyire csíkoznak, ahogy utána néztem erre is írják ( [link] viszont ha utána szivaccsal eldolgozod az alapozót nem akkora baj. Másik ecsetem van, az is csíkoz, viszont szivaccsal utána még átmegyek az alapozón és eldolgozom, csak alapból szivacsal nem szeretem felvinnni azért kell az ecset. Szóval olcsó alapozóecsetet csak akkor vegyélha után még eldolgozod az alapozót mással.

[link]

2018. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem ugyan ezek vannak meg, még a régebbi kiadások. Évek óta nyúzom őket de semmi bajuk. Ár-érték arányban szerintem nagyon jók. :)
2018. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,megnyugodtam :D Ugye az alacsony ára miatt kicsit megtévesztett.Én hetente mosom az ecseteim,szóval nagy megnyugvás hogy nem hullik :)
2018. febr. 1. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jók!
2018. márc. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!