Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudjam, hogy milyen...

Honnan tudjam, hogy milyen árnyalatú rúzst keressek? Van olyan, hogy valakinek egyik sem áll jól?

Figyelt kérdés

Eddig próbáltam természetesebb színekkel próbálkozni pl. barnásabb árnyalatok, korall, amik azért annyira nem harsány, feltűnő vagy természetellenes színek. Ugyanakkor szerintem tök nevetségesen néztek ki rajtam...úgyhogy nem is hordom egyiket sem. Ilyen nagyon erős pl. élénk rózsaszín vagy vörös színekkel még nem mertem próbálkozni, mert azt nem érzem magaménak (inkább a visszafogottabb, lágyabb színeket kedvelem, a személyiségem sem olyan),, valamint azért a fogaim sem hófehérek (nem sárgák, de azért nem tökéletes). Most mégis kinéztem egy ilyen sötét bordós-lilás rúzst, hogy hátha, de nem tudom...


Sötétbarna hajam van (szinte fekete), sötétbarna szemeim, az arcbőröm pedig ilyen picit sárgás-rózsaszínes ( nem tudnám pontosabban leírni), nem hófehér, de nem is sötét, hanem valahol a kettő között (bár alapozókból általaban a világosabb árnyalatok válnak be). Hogyan, mi alapján válasszak?


2018. febr. 10. 19:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként szerintem a szám is átlagos, nem tartom túl vékonynak. Bár a felső ajkam vastagabb, mint az alsó.
2018. febr. 10. 19:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy egy sminkest keress fel a kérdéseddel.

De szájfényeket és színezett ajakbalzsamokat/ajakvajakat is kipróbálhatsz, azoknak sok esetben alig van színük. Erősebb színekkel is próbálkozhatsz, a drogériában kérj teszt darabokat, hogy ne költs feleslegesen.

Továbbá valóban van, akinek nem állnak jól a rúzsok és egyéb sminkek.

2018. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A barna hajú lányoknak az esetek 99%-ban a vörös rúzsok nagyon jól állnak. Szerintem próbáld ki te is, veszíteni semmit sem fogsz. Ha mégsem illik hozzád a vörös szín, akkor keress egy pirosas-rózsaszínes árnyalatot.
2018. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Találd ki, hogy milyen típus vagy: tavasz, nyár, ősz, tél valamelyik variációja. Aztán olvass utána, hogy melyik típusnak milyen színek állnak jól. Aztán már könnyű lesz választani, ruhát és sminket is.
2018. febr. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!