Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fülembe lövessem vagy...

A fülembe lövessem vagy szúrassam a piercinget? (többi lent)

Figyelt kérdés

egy hete kaptam a fülembe egy piercinget. a helix piercing helye alatt van majdnem egy centivel. nem ez az elsö piercingem. és kikellet szednem mert nem tudtam forgatni meg fájt ha hozzá értem , nem úgy mint a másik fülembe a helix amit ugyanazon a napon csináltattam.tehát kiszedtem...de nem tudtam vissza rakni mert nem találtam hátul a lyukat mert nem egyszer lötték hanem kètszer. mert elsönek egy kicsit arrébb ment. és igy annyiba hagytam. már majdnem teljes bevan forva.

a kérdés pedig : hogy ugyanarra a helyre ahonnan kiszedtem oda löhetnek vagy szúrhatnak újra ? meg löjenek vagy szúrjanal?



2018. márc. 5. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szúrjanak! Sokkal jobb, a löves nagyon veszelyes
2018. márc. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Várd meg míg szépen begyógyul és aztán szúrasd ki.
2018. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szúrást ajánlom én is.
2018. márc. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2018. márc. 6. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!