Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri piercinget csináltatni?...

Megéri piercinget csináltatni? Keloid fog mellé nőni, és ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon teszenek a hélix piercingek (fül porc) és szeretnék csináltatni egy diszkrét kis karikát.

Viszont nagyon megijedtem, mert a Youtubeon meg a google képeken is több helyen láttam hogy ilyen több centis hatalmas keloidok keletkeztek a piercing körül. És most nagyon bepánikoltam.

Az lenne a kérdésem hogy miért alakul ez ki a piercing mellett?

Ha esetleg megcsináltatom nekem is lesz olyan? Vagy mit tegyek hogy ne legyen tőle?

Esetleg van köztetek valaki akinek lett keloidja?

Természetesen nem magamnak szúrnám hanem piercineshez mennék szalonba.


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. márc. 3. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
A keloid kepzodesre hajlam kell.
2018. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Porcos piercingeknél gyakori, de azért nem jellemzők a centisre növő keloidok. Pár milimétereset kell elképzelni. Kellemetlen persze, de sajnos ez sok esetben a piercing velejárója. Viszont ha megfelelően kezeled pár hét-hónap alatt elmúlik, a piercinged viszont megmarad.
2018. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!